3:1
2:1
- : -

Florbal Chomutov B - TJ Lokomotiva Louny 6:4
10. Jakub Olejka, 19. Matyáš Rauscher, 19. Patrik Karger, 22. Ondřej Vršata, 32. Vojtěch Štěpánek, 37. František Palma - 2. Jakub Laurich, 13. Jiří Klokočník, 30. Lukáš Láník, 41. Lukáš Láník; rozhodčí: Jakub Švec - Karel Švec; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Gaier 25 - Radek Marhonz 15; po třetinách: 1:2, 3:1, 2:1;
45:00
40:31
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukáš Láník, asistoval Matěj Moravec (6:4).
39:16
Vyloučen hráč Daniel Husák družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání.
36:33
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil František Palma, asistoval Matyáš Rauscher (6:3).
34:56
Vyloučen hráč Lukáš Láník družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nesportovní chování.
32:41
Vyloučen hráč Eduard Tomko družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za vražení zády.
31:33
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Vojtěch Štěpánek, asistoval Matyáš Rauscher (5:3).
30:00
30:00
29:59
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukáš Láník, asistoval Jiří Klokočník (4:3).
21:39
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Vršata, asistoval Patrik Karger (4:2).
18:34
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Patrik Karger, asistoval Šimon Fillinger (3:2).
18:21
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Matyáš Rauscher, asistoval Ondřej Holubář (2:2).
15:00
15:00
12:40
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník, asistoval Petr Kolovratník (1:2).
09:24
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jakub Olejka, asistoval Michal Marek (1:1).
02:28
Vyloučen hráč Matyáš Rauscher družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za špatné střídání.
01:35
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Laurich, asistoval Jiří Klokočník (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Švec a Karel Švec.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny:
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov B: brankář: Jakub Gaier; hráči v poli: Daniel Husák, Šimon Fillinger, Eduard Tomko, František Palma, Marek Chlebeček