2:2
6:1
- : -

MDDM Plamen Rescom Ostrov - FBŠ SLAVIA Plzeň B 8:3
12. Filip Galla, 12. Václav Müller, 14. Alex Lonský, 14. David Pádr, 20. David Pádr, 22. David Pádr, 23. Jakub Tausch, 24. David Pádr - 4. Jaromír Fait, 10. Jakub Tausch, 14. Jakub Anděl; rozhodčí: Jakub Mikolášek - Šimon Dubský; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Domenico Moscato 5 - Šimon Bejdák 8; po třetinách: 2:2, 6:1;
24:00
23:57
Branku družstva MDDM Plamen Rescom Ostrov vstřelil David Pádr, asistoval Václav Müller (8:3).
22:03
Vlastní branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jakub Tausch (7:3).
21:47
19:17
Branku družstva MDDM Plamen Rescom Ostrov vstřelil David Pádr, asistoval Alex Lonský (5:3).
18:20
Vyloučen hráč Filip Galla družstva MDDM Plamen Rescom Ostrov na 2 minuty za blokování hokejky.
13:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jakub Anděl bez asistence (4:3).
13:20
13:01
Branku družstva MDDM Plamen Rescom Ostrov vstřelil Alex Lonský, asistoval Filip Galla (3:2).
12:00
12:00
11:42
Branku družstva MDDM Plamen Rescom Ostrov vstřelil Václav Müller, asistoval Filip Galla (2:2).
11:26
Branku družstva MDDM Plamen Rescom Ostrov vstřelil Filip Galla, asistoval Alex Lonský (1:2).
09:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jakub Tausch bez asistence (0:2).
03:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jaromír Fait bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mikolášek a Šimon Dubský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň B: brankář: Šimon Bejdák; hráči v poli: Tomáš Fait, Tomáš Jedlička, Jaromír Fait, Jan Straka, Jan Frajdl