1:2
2:0
0:0

PSN Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:4pn
1. Jonáš Kreysa, 35. Tomáš Navrátil, 46. Jonáš Kreysa, 47. Ronald Gašparík, N Filip Langer - 15. Jakub Buršík, 16. Patrik Šebek, 27. Matěj Pěnička, 32. Josef Juha; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 5:5; využití: 1:0; diváků: 312; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 20 - Jakub Zavřel 18; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč Filip Langer a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč Josef Juha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč Ronald Gašparík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč Josef Juha a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč Filip Langer a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč Jakub Buršík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč Zbyšek Piták , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč Matěj Pěnička , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč Dalibor Švéda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč Lukáš Netrefa , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč Jonáš Kreysa , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč Filip Forman , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
střely v prodloužení Tatran 2 Bohemka 3
70:00
Komentář trenéra hostů. zápas nás, bohužel, stálo neproměnění šancí v třetí třetině a v prodloužení. jinak výborný zápas. jedeme dál. děkujeme soupeři za zápas. a děkujeme našim fantastickým, neúnavným divákům.
70:00
Komentář trenéra Domacích :Neuvěřitelný zápas. Trochu nás brzdí ztráta koncentrace a přemotivovanost v některých pasážích. Nicméně kluci odmakali celý zápas a i s trochou štěstí jsme dnes urvali důležitý bod. Děkuji fantastickým divákům, před takovou kulisou je radost hrát.
70:00
69:23
Vyloučen hráč Josef Juha družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hra na zemi.
69:23
Tak uvidime prodloužení 4 na 4
69:19
Kříž krasný zakrok!
68:27
Vyloučen hráč Jonáš Kreysa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
68:27
Bohemka si zahraje přesilovou hru.
65:39
Fila Langer vystihl přihrávku a střilí , bohužel golman vytáhl znovu krasný zákrok
64:35
Kreysa znovu u balonku kouzlí!
62:43
Bohemka teď drží balonek na své púlce
61:35
Perfektní obrany zákrok Sládečka proti 3 na 2!
58:20
Fíla Langer teď obraným zákrokem zachránil Tatran!!!
56:45
Myslím že po dnešním utkaní ztratí branky svou červenou barvu - další tyčka. Tentokrát u toho byl zase Kreysa!
55:37
Tomáš Navrátil vykoupal golmana ,ale bohužel míček mu sjel!
54:10
Kříž drží stále stejný stav krasný zákrok!
53:31
Bohemka naštestí situaci 2 na 1 vyřešila špatným zakončením - netrefena odkryta branka!
52:33
Kreysa znovu palí bohužel nad!
46:45
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ronald Gašparík, asistoval Jonáš Kreysa (4:4).
46:45
A je to Tatran vyrovnavá!!
45:47
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Filip Langer (3:4).
45:47
Ale tentokrát už to břevno ani nic jiného nebude !!! je to goool
45:05
Kreysa břevno ..
44:07
Vyloučen hráč Tomáš Pour družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
44:07
Emoce se stupňují a uvidíme přesilovou hru Tatranu!
43:00
Sládeček proběhl celé hřiště a dostal se do zakončení kde na něj brankář vytáhl krasný zákrok!
42:02
Vyloučen hráč Pavel Šimeček družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
42:02
Bohužel Bohemka bude hrát hned další přesilovku.
41:33
Křiž dva krasné zákroky!
40:56
Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil Filip Langer.
40:56
Dalibor Šveda byl úplně odhozen a bude trestné střílení!
40:08
Fíla Langer kouzlí už na začátku třetiny a trefuje tyč!
40:01
Všechno je připraveno a poslední třetina začala!
40:00
40:00
Počet střel v druhé třetině Tatran 8 Bohemka 10
40:00
39:51
Vyloučen hráč Tomáš Navrátil družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za držení.
39:51
Bohemka si zahraje přisilovou hru ,doufáme že obrana tatranu bude pevná jako skála!
38:15
Tatran stále drží balonek na útočné půlce!
36:16
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
36:16
Přesilovka pro Tatran , dobrá příležitost k snížení ,povede se to klukům?
35:56
Šebek trefuje břevno !
34:19
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Pavel Šimeček (2:4).
34:19
Tomáš Navrátil snižuje vedení Bohemky , že by nastartoval obrat?
31:37
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha, asistoval Matěj Pěnička (1:4).
31:37
Juha navyšuje
30:59
Mimo výkony na hřišti musíme pochválit taky našeho Dj Čoču!
29:52
Kříž znovu a znovu ukazuje svoje kvality!
28:40
Tatran teď zasypal branku bohemky 3 střalama!
28:18
Švéda miří vedle bohužel !
27:30
Forman trefuje břevno! uff
26:08
Vyloučen hráč Dalibor Švéda družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
26:08
Bohemka si zahraje přesilovku!
26:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jan Malič (1:3).
26:05
Pěnička po přečíslení 3 na 2 navyšuje vedení Bohemky
25:00
Juha promáchnul svojí střelu naštěstí!
23:45
Kreysa se teď bije do zakončení , jde příkladem svou aktivní hrou!
21:00
Jak u diváku tak u hráčů se emoce stupňují
20:02
Tatran začne touto třetinu s přesilovkou!
19:32
Vyloučen hráč Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
18:00
Hra dostavá větší a větší tempo a divácké davy bouří!
17:13
Kříž znovu krasný zákrok!
15:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek bez asistence (1:2).
15:25
Bohemka střilí další branku , po krátkém časovém úseku,která je dostává do vedení
14:47
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Lukáš Netrefa (1:1).
14:47
Buršík střílí vyrovnávací branku o břevno
13:05
Vyloučen hráč Jonáš Kreysa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
13:05
Vyloučen hráč Jan Malič družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování.
13:05
Uvidíme hru 4 na 4
10:45
Po pěkně rozehrané standartce Bohemky, Kříž ukazuje krasný zákrok!
09:51
Hráči Bohemky teď hodně presují na půlce Tatranu!
08:10
Gašparik udělal otočku na pulce a po té vystřelil pouze do hráče
06:58
Švéda skočil do branky Bohemians , my si ale přejeme spíše kdyby místo sebe do branky dopravil balonek
06:00
Hra je ve velikém tempu zatím !
04:50
Sládeček si znovu poradil v souboji
03:50
Klápa šel málem sám na brankáře bohužel protihráč ho doběhl ,ale pěkná bojovnost!
02:00
Sládeček ukazuje jeho důraznou hru a čistým tvrdým zákrokem posílá hráče Bohemians k zemi !
00:40
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Ronald Gašparík (1:0).
00:40
První střela , první gol !!
00:01
Tatran vyhrál první vhazovaní!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Filip Forman, Jan Malič, Josef Juha, Matěj Pěnička
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Ronald Gašparík, Pavel Sládeček, Jonáš Kreysa, Filip Langer, Matěj Šebek
00:00
Dobrý večer , vítám Vás u dnešního souboje mezi Tatranem a Bohemkou.
00:00
Tatran bude dnes na domácím prostředí bojovat o vyrovnávací bod , povede se mu to? To se dozvíme krok za krokem už za malý okamžik.