3:2
2:2
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:5
14. Lucie Řezáčová, 19. Lucie Řezáčová, 28. Natálie Balková, 31. Lucie Řezáčová, 37. Kateřina Vachudová, 45. Kristýna Andrlová, 60. Eliška Chudá - 6. Dominika Buczek, 27. Dominika Buczek, 32. Michaela Kubečková, 58. Dominika Buczek, 59. Michaela Kubečková; rozhodčí: Adam Voldřich - Jakub Horyna; vyloučení: 2:2 + Natálie Hurníková 5; využití: 0:0; diváků: 204; zásahy brankářů: Adéla Malkusová 16 - Viktorie Karasová 28; po třetinách: 2:1, 3:2, 2:2;
60:02
Vyjádření trenérky domácích (D.Steinbachová): Velmi kvalitní zápas, který jsme zvládly dovést do vítězného konce. Holky ukázaly pravou chuť po vítězství, rvaly se až do konce a zaslouženě jsme ve finále. Děkujeme soupeři za skvělou sérii a fantastickým divákům za podporu. Těšíme se na finále!
60:01
Vyjádření trenéra hostí (T.Martiník): Musím uznat, že dnes byly soupeřky o chlup silnější, a proto zaslouženě slaví postup do finále. My jsme si ho nechaly utéct ve druhé třetině, kde jsme vypadly z rolí a byli na hřišti nedisciplinovaní. 1/2
60:01
2/2 Jsem pyšný na hráčky a na jejich morál v konci zápasu, kdy jsme nebyli daleko od vyrovnání. Za celou sezónu jim patří velké díky, a až odezní zklamání z porážky, určitě oslavíme letošní bronzové medaile. Díky všem.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tigers - 8, Vítkovice - 9
60:00
59:49
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Lucie Řezáčová (7:5).
59:49
Eliška Chudá definitivně posílá Tigers do FINÁLE!
59:28
Kubečková chytá zakončení Řezáčové.
58:51
Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
58:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková bez asistence (6:5).
58:51
Michaela Kubečková trefuje na první tyč a zařizuje nám další gradaci příběhu.
58:07
Hurníková ze vzduchu do břevna.
57:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Michaela Kubečková (6:4).
57:31
A naději Vítkovicím vrací kdo jiný než Dominika Buczek. Tohle bude napínavý závěr.
53:39
Vítkovice cítí, že se čas krátí. Vybírají si čas na poradu a chystají již zřejmě powerplay.
52:30
Vítkovice se nadechují k náporu, domácí hráčky teď byly nuceny pouze odpálit míček do bezpečí.
50:00
Domácí drží svůj náskok, Vítkovice se snaží dostat na kontakt, ale zatím bez úspěchu.
47:35
Chyba Kovaříkové a Buczek v dobré pozici pohrdla nabízenou příležitostí.
46:07
Gól opět rozproudil emoce i tempo utkání. Po opatrnějším úvodu třetiny sledujeme zajímavější minuty.
44:55
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristýna Andrlová, asistoval Kateřina Vachudová (6:3).
44:55
Tak tohle ano! Kristýna Andrlová si výborně pokryla v brejku balónek před dotírající obránkyní a parádně zakončila nad nohu gólmanky.
44:11
Opět spolupráce Šebestová - Řezáčová, Lucka tentokrát minula zařízení.
42:30
Dnešní utkání sleduje 204 diváků!
42:05
Vítkovice jsou v úvodu této třetiny zatím nebezpečnějším týmem, ale domácí pozorně brání.
40:01
Závěrečná dvacetiminutovka této série je tu, dočkáme se rozuzlení nebo si to ještě o pár minut prodloužíme?
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tigers - 13, Vítkovice - 5
40:00
39:59
Třetina plná emocí je u konce, ještě nás čeká zajímavých minimálně 20 minut.
39:22
Domácí tým se ubránil.
39:02
Ani hostující přesilovka není žádná hitparáda.
37:22
Vyloučen hráč Lucie Řezáčová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
37:22
Tentokrát si zkusí přesilovku Vítkovice. Provinila se opět Lucka Řezáčová.
36:33
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Vachudová, asistoval Vendula Beránková (5:3).
36:33
Na krátko rozehraná stadardní situace a Vachudová prostřelila blok.
36:04
Vítkovice v plném počtu, jedinou úspěšnou střelkyní této pasáže hry zůstala oproti všem předpokladům Kubečková.
35:40
První nebezpečnější střela po samostatné akci Vachudové.
34:45
Domácí přesilovka je bohužel bez střelby.
32:40
Vítkovice ve 4.
32:33
Střela Beránkové se zastavila pod nohama Karasové.
31:36
31:36
Tohle domácí hráčky těžce nezvládly, Kubečková se dostala do brejku i ve 3 a dokonce dala gól.
31:04
Vyloučen hráč Natálie Hurníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 5 minut za hrubost.
31:04
Zbytečný zákrok bez šance hrát balónek od Hurníkové rezultuje v další trest, tentokrát pětiminutový.
30:40
Vyloučen hráč Dominika Buczek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:40
Tentokrát to Dominika Buczek se svou aktivitou přehnala a jde si odpočinout.
30:05
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Petra Šebestová (4:2).
30:05
Famózní duo Šebestová - Řezáčová opět v akci, První kompletuje trojlístek asistencí a druhá hattrick.
29:44
Velmi aktivní Dominika Buczek úplně osamocená na středu, ale tentokrát přestřeluje.
27:00
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Natálie Balková, asistoval Petra Šebestová (3:2).
27:00
Ale i domácí se dokázaly popasovat se hrou ve 4. Natálie Balková povedenou ranou vrací vedení na stranu tygřic.
26:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Eliška Planková (2:2).
26:44
A ve hře 4na4 Vítkovice vyrovnávají, chybu Tigers v přechodu do útoku trestá Dominika Buczek.
25:57
Vyloučen hráč Lucie Řezáčová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:57
Tak nezkusí, Lucka Řezáčová byla příliš blízko rozehry hostí.
25:52
Vyloučen hráč Vlaďka Maděrová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
25:52
První vyloučení utkání, domácí si zkusí přesilovku.
23:52
Buczek se obtočila kolem brány, ale nedokázala už míček obtočit i kolem tyče.
22:41
Těžká nahrávka do středu pro Chudou a ta se dostala do nepříjemného souboje, vypadá to ale, že bude v pořádku.
21:00
Planková v brejku procedila balónek pod rukou Malkusové, ale skvělý návrat a pohotová reakce Šebestové zachránila domácí od inkasované branky.
20:01
I tentokrát zvládli úvodní souboj o míček lépe hostující.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tigers - 13, Vítkovice - 7
20:00
19:59
První třetina nabídla hru v solidním nasazení. Domácí jsou zatím lehce lepší a zřejmě zaslouženě dokázaly otočit průběžný stav, do konce je však stále velmi daleko.
18:37
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Barbora Paletářová (2:1).
18:37
Tentokrát to měla Lucka Řezáčová daleko složitější, ale i tak si poradila a když se prosmýkla mezi dvěma obránkyněmi, tak trefila přesně na zadní tyč a posílá domácí poprvé do vedení.
17:30
Přímočará akce dostala do šance Vachudovou, ale Karasová opět vytrčila ruku včas.
16:28
Balejová nedokázala doklepnout poskakující míček za Karasovou a Vítkovice se zachraňují.
14:41
Pokus Sabriny Moravcové přeletěl o kousek domácí bránu.
13:23
13:23
Fantastický brejkový oblouček za obranu od Péti Šebestové a s tímhle už si šutérka Řezáčová věděla moc dobře rady a přišpendlila míček pod břevno.
11:55
Anička Marešová v brejku, ale neprocedila skrz dobře postavenou gólmanku hostí.
10:44
Závar Vítkovic, domácí hráčky teď s vypětím všech sil odolaly.
09:01
Baťková ze vzduchu, Karasová opět pozorná a vyráží.
06:26
Eliška Chudá cpala nahrávku před bránu a odraz o nohu obránkyně nadělal Karasové dost nepříjemností, nakonec si však poradila.
05:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Alexandra Glasová (0:1).
05:06
A skóre otevírají Vítkovice, Buczek vyslala nepříliš povedenou střelu z větší vzdálenosti, ale i ta proskákala Malkusové až do sítě.
04:02
Dalekonosný pokus Paletářové, ale nestihl včas klesnout a přeletěl bránu.
03:10
Kristýna Andrlová si vybojovala míček a dokázala i backhandem zakončit, míček však proskákal vedle tyčky.
02:29
Domácí od úvodu na tři formace, hosté pouze na dvě.
01:00
Zápas začal v ostrém tempu, ale oba týmy hrají na míčku zatím velmi opatrně.
00:01
Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Voldřich a Jakub Horyna.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Terezie Gálová, Alexandra Glasová, Eliška Planková, Dominika Buczek, Michaela Kubečková
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Adéla Malkusová; hráči v poli: Vendula Beránková, Kateřina Vachudová, Kristýna Andrlová, Eliška Chudá, Kateřina Kovaříková
00:00
A je to tu zase. Potřetí v řadě se dočkáme v playoff rozhodujícího třetího utkání mezi týmy Tigers a Vítkovic. Poprvé však mají výhodu domácího hřiště jihoměstské hráčky, uvidíme zda tohoto faktu dokážou využít stejně jako v minulosti jejich soupeř.