5:3
1:2
- : -

FBC Česká Lípa white - DDM Dynamo Teplice 6:5
1. Ladislav Pekárek, 4. Ondřej Volek, 7. Ladislav Pekárek, 8. Ladislav Pekárek, 10. Tomáš Rampouch, 22. Jan Zátka - 3. Lukáš Mucha, 3. Petr Šimon, 7. Jiří Říha, 14. Lukáš Mucha, 20. Petr Šimon; rozhodčí: Dominik Picek - Tereza Trávníčková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Milan Švajcr 12 - Jan Šimon 9; po třetinách: 5:3, 1:2;
24:00
Střely po druhé třetině: Č.Lípa-5 Teplice-7
24:00
21:35
Timeout DDM Dynamo Teplice
21:35
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Jan Zátka bez asistence (6:5).
19:27
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šimon, asistoval Jakub Mühlfait (5:5).
14:48
Vyloučen hráč Matyáš Flekl družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za sekání.
13:36
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Lukáš Mucha, asistoval Matěj Josef Kopřiva (5:4).
12:00
12:00
Střely po první třetině: Č.Lípa-10 Teplice-10
12:00
09:59
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Tomáš Rampouch bez asistence (5:3).
09:08
Vyloučen hráč Daniel Kocaj družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:44
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Jan Zátka (4:3).
06:33
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Jakub Horák (3:3).
06:09
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Říha, asistoval Petr Šimon (2:3).
03:54
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ondřej Volek, asistoval Jakub Horák (2:2).
02:23
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šimon, asistoval Lukáš Mucha (1:2).
02:14
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Lukáš Mucha, asistoval Petr Šimon (1:1).
00:33
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ladislav Pekárek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Picek a Tereza Trávníčková.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice:
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa white: brankář: Daniel Jukl; hráči v poli: Jakub Horák, Ladislav Pekárek, Jan Zátka, Ondřej Volek, Matyáš Flekl