1:0
2:3
- : -

DDM Dynamo Teplice - FLORBAL JABLONEC 8:5
1. Vojtěch Strejcovský, 4. Vojtěch Strejcovský, 5. Vojtěch Strejcovský, 10. Jan Doležal, 12. Jan Doležal, 29. Vojtěch Strejcovský, 36. Vojtěch Strejcovský, 42. Jakub Zeleník - 2. Semih Pehlivan, 15. Ondřej Hašlar, 33. Jakub Daníček, 36. Petr Frkala, 44. Petr Frkala; rozhodčí: David Kodytek - Michal Honíšek; vyloučení: 6:3; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Robert Feigl 19 - Daniel Svoboda 16; po třetinách: 5:2, 1:0, 2:3;
45:00
44:59
Vyloučen hráč Robert Feigl družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za hra na zemi.
44:59
Vyloučen hráč Marek Nekuda družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
43:29
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Petr Frkala, asistoval Jakub Daníček (8:5).
42:01
Vyloučen hráč Marek Šnobr družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:44
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Richard Strejcovský (8:4).
35:28
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Petr Frkala, asistoval Ondřej Hašlar (7:4).
35:24
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Jan Doležal (7:3).
32:13
Vyloučen hráč Petr Šnejdar družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
32:03
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jakub Daníček, asistoval Jan Kantor (6:3).
30:00
30:00
28:02
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Marek Nekuda (6:2).
20:35
19:03
Vyloučen hráč Lukáš Preisler družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:56
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Ondřej Hašlar, asistoval Petr Frkala (5:2).
11:59
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Doležal, asistoval Petr Šnejdar (5:1).
09:02
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Doležal, asistoval Vojtěch Strejcovský (4:1).
08:27
Vyloučen hráč Adam Podzimek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hra bez hokejky.
07:43
06:52
04:58
03:32
01:45
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Semih Pehlivan bez asistence (1:1).
00:16
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kodytek a Michal Honíšek.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC:
00:00
Line-up domácích DDM Dynamo Teplice: brankář: Robert Feigl; hráči v poli: Petr Šnejdar, Vojtěch Strejcovský, Marek Šnobr, Marek Nekuda, Jan Doležal