1:2
1:2
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - DDM Dynamo Teplice 2:4
20. Jiří Petrášek, 39. Vladimír Vrátil - 20. Vojtěch Strejcovský, 23. Vojtěch Strejcovský, 33. Jakub Zeleník, 36. Vojtěch Strejcovský; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Jiří Přeučil 10 - Robert Feigl 15; po třetinách: 0:0, 1:2, 1:2;
45:00
43:56
Timeout 1. FBC DDM Děčín IV
38:59
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Vladimír Vrátil bez asistence (2:4).
35:01
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Richard Strejcovský (1:4).
32:52
Vyloučen hráč Vojtěch Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
32:38
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Jan Doležal (1:3).
30:00
30:00
22:47
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Petr Šnejdar (1:2).
19:40
19:16
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jiří Petrášek, asistoval Martin Vybíral (1:0).
17:54
Vyloučen hráč Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Jon.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice: brankář: Robert Feigl; hráči v poli: Petr Šnejdar, Vojtěch Strejcovský, Marek Šnobr, Marek Nekuda, Jan Doležal
00:00
Line-up domácích 1. FBC DDM Děčín IV: brankář: Jiří Přeučil; hráči v poli: Martin Vybíral, Matouš Dašek, Lukáš Vlček, Zdeněk Martinec, Michal Záruba