2:0
4:0
- : -

ASK Lovosice - LFP - FBC Česká Lípa blue 6:0
2. Marek Kadlec, 10. Šimon Pešta, 15. Lukáš Roneš, 17. Jan Vokál, 19. Patrik Bouša, 24. Jessica Kabelková; rozhodčí: Marek Pohunek - David Vosála; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Adam Žák 5 - Miroslav Horváth 27; po třetinách: 2:0, 4:0;
24:00
23:32
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jessica Kabelková bez asistence (6:0).
22:41
Vyloučen hráč Matěj Ulman družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:02
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Patrik Bouša bez asistence (5:0).
16:12
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Vokál, asistoval Šimon Pešta (4:0).
14:53
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Lukáš Roneš, asistoval Šimon Pešta (3:0).
12:00
12:00
09:12
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Šimon Pešta, asistoval Petr Šebek (2:0).
01:24
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Marek Kadlec, asistoval Jaroslav Pošík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a David Vosála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa blue: brankář: Miroslav Horváth; hráči v poli: Michal Hlava, Jiří Karásek, Antonín Dytrych, Marek Melich, Michaela Mazurová
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Adam Žák; hráči v poli: Lukáš Roneš, Petr Šebek, Jan Vokál, Tadeáš Pokorný, Šimon Pešta