2:1
3:1
- : -

ASK Lovosice - LFP - FBC Liberec B 5:2
4. Jan Vokál, 5. Patrik Bouša, 20. Tadeáš Pokorný, 20. Tadeáš Pokorný, 24. Tadeáš Pokorný - 10. Adam Zoubek, 15. Adam Zoubek; rozhodčí: Marek Pohunek - David Vosála; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radek Špiřík 5, Adam Žák 5 - Oliver Sýkora 14, Vilém Svrček 8; po třetinách: 2:1, 3:1;
23:45
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tadeáš Pokorný bez asistence (5:2).
20:59
Timeout FBC Liberec B
20:59
Vyloučen hráč Patrik Bouša družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:56
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tadeáš Pokorný, asistoval Jan Vokál (4:2).
19:37
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tadeáš Pokorný, asistoval Šimon Pešta (3:2).
14:22
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Adam Zoubek, asistoval Lukáš Lempach (2:2).
09:47
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Adam Zoubek, asistoval Lukáš Westfal (2:1).
04:34
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Patrik Bouša, asistoval Jaroslav Pošík (2:0).
03:16
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Vokál, asistoval Šimon Pešta (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a David Vosála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B:
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Radek Špiřík; hráči v poli: Lukáš Roneš, Petr Šebek, Jan Vokál, Tadeáš Pokorný, Šimon Pešta