2:0
- : -
FbC Plzeň

FBŠ SLAVIA Plzeň - FbC Plzeň 5:1
9. Karolína Šteffelová, 13. Ivana Vachovcová, 17. Eliška Mrázová, 27. Ivana Vachovcová, 35. Karolína Šteffelová - 4. Karolína Raslová; rozhodčí: Hynek Mošna - Michal Blovský; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Anna Chalušová 8 - Kristýna Votýpková 15; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:0;
36:00
34:53
Timeout FbC Plzeň
34:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Karolína Šteffelová, asistoval Eliška Mrázová (5:1).
26:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Dominika Vatahová (4:1).
24:00
24:00
18:17
Vyloučen hráč Kateřina Valečková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hra bez hokejky.
16:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Eliška Mrázová, asistoval Ivana Vachovcová (3:1).
12:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Eliška Mrázová (2:1).
12:00
12:00
08:40
03:45
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Karolína Raslová, asistoval Aneta Bernhardtová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Hynek Mošna a Michal Blovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň:
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Anna Chalušová; hráči v poli: Ivana Vachovcová, Dominika Vatahová, Tetyana Voloshchuk, Martina Špetová, Eliška Mrázová