2:3
1:0
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice B - FK Slovan J.Hradec 4:4
10. Jakub Vojáček, 17. Václav Bíca, 22. Daniel Drobiš, 39. Josef Čížek - 11. Marcel Šuranský, 18. Jakub Florek, 22. Jakub Tejnor, 27. Ondřej Šimek; rozhodčí: Nikola Staňková - Václav Patera; vyloučení: 6:5; využití: 2:2; diváků: 32; zásahy brankářů: František Novák ? - Petr Toman ?; po třetinách: 1:1, 2:3, 1:0;
45:00
44:59
a to je všechno! je konec! Zápas nahoru dolů, nakonec končí remízou. Hradecký tým měl více štěstí v koncovce a štíři měli smůlu.
44:59
Děkujeme všem za pozornost, klukům přejeme štastnou cestu domu. Poděkování patří i rozhodčím z Plzně kteří si dnes udělali výlet na jih. Adios!
44:35
Slepička našel krosovou přihrávkou Hanáka který ani tentokrát nepřekonal golmana a ten si zaslouží ocenění hráč utkání
44:00
štíři zkoušejí all in! v šesti zkouší rozhodnout zápas ve svůj prospěch. Atmosféra graduje
43:50
Timeout FK Slovan J.Hradec
43:23
tak ten chlapec má ale smůlu! Caha orazítkoval už druhou tyč a mohl být za hrdinu! Místo toho je spíše za smolaře
42:31
Hradec teď tahá za kratší provaz a štíří ždímají svého soupeře víc a víc.. Skončí tohle gólem?
42:21
To byl zákrok. Drobiš vyslal jedovatou střelu na přední tyč ale hostující golmán je dnes neuvěřitelný!
41:14
Zvoní tyč! Caha trefil míček ze vzduchu a chybělo pár centimetrů
40:12
Klucí rozebrete tu obranu zní z úst věrného budějovického fanouška, je pravdou že tato přesilovka se zatím štírům moc nedaří
39:09
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
39:09
Vyloučen hráč Vojtěch Koutný družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování hokejky.
39:09
Havelka zavelil k timeout. Cítí že tahle přesilová hra může být v dnešním utkání klíčová
38:49
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Josef Čížek, asistoval Daniel Drobiš (4:4).
38:49
a jedeme od znova! Odražený balónek uklízí do brány čížek a je srovnáno. Z golu se radují nejen štíři ale i celý písecký tým, který si přeje remízu
37:00
Fučík je opravdu slyšet! Jedeme na maximum, pojdte se klucí hecnout! zní ze štírské střídačky
35:49
i v tak vyhroceném zápase ukázala Bíca gesto fér play a přiznává se k teči. Hradec standartní situaci nevyužiil..
34:08
Hanák ukázal své zkušenosti z první ligy, obešel tři protihráče a pak nechal vyniknout hostující golmana. Tentokrát to na jeho překonání nestačilo.
32:20
Tréneři obou týmů hecují své svěřence. Na hřišti není jediný hráč který by chtěl prohrát a to, se nám líbí
30:01
Třetí třetina začala, zkušený fanoušek ukázala i laskavé srdce a srovnal mantinel na protější straně. Děkujeme
30:00
30:00
29:59
Druhá třetina je u konce. Do poslední třetiny vstoupí hradecký tým s jednobrankovým náskokem. Počet vyloučení stále roste a atmosféra na hřišti stoupá Jak tohle dopadne je ve hvězdách
28:33
druhá část přesilovky se hradeckým nepovedla a více na balonku byli štíři.. hraje se opět alespoň na chvilku pět na pět
27:45
Musíme vyzdvihnout velezkušeného fanouška z budějovic, který komentuje snad každý zákrok na kluky z jeho rodného města. avšak velice často nemá pravdu
27:00
Hgradec trestá nedisciplinovatelnost štírů a poprvé se ujímá vedení v dnešním zápase
26:56
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Ondřej Stloukal (3:4).
26:34
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:34
a další vražda! Bíca byl faulován ale to mu bylo málo a musel soupeře zahodit za mantinel.. čeká nás dvojnásobná přesilovka!
26:19
Vyloučen hráč Radek Hanák družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
26:19
Hanák byl faulován ale jeho následné ohnání po soupeři rozhodčí viděl a nekompromisně ho posílá na trestnou lavici
25:08
Hradec utahoval svojí past ale marně! štíři se ubránili
24:05
Sek sek sek! tohle bylo slyšet v závaru před bránou a je z toho volný úder pro bránící tým. Následný klidný rozhovor rozhodčí řeší domluvou..
23:09
23:09
celý 7 minut vydrželi týmy hrát pět na pět.. Hanákovi se to zdálo už moc tak zezadu sekl unikajícího hradeckého hráče a čekají ho dvě minuty odpočinku
22:22
Šimek ukázal že je mu jedno jestli střílí forhandem nebo backhandem a jeho střela olízla horní tyčku!
21:58
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Michal Hřebíček (3:3).
21:58
Kuba Tejnor se rozhodl že štírům nenechá vedení příliš dlouho a skóre je opět vyrovnané
21:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Josef Čížek (3:2).
21:20
štiři jdou znovu do vedení! Drobiš se dokázal uvolnit a následným blafákem překonal hradeckého golmana. Dokáží štiři tentokrát své vedení udržet?
21:02
Vacek ukázal nohy gazely a utekl hned dvěma utočníkům, Caha ovšem jeho těžkou příihrávku nenasměroval do branky
20:06
Šimek vyzkoušel pozornost golmana z poza půlky, ten ovšem byl v pozoru
19:16
Kvalita zápasu je vidět i na obličejích píseckého týmu, který si zápas z tribuny vyloženě užívají
17:38
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Florek, asistoval Vojtěch Koutný (2:2).
17:38
Štíři se dlouho ve vedení neudrželi. Florkovo střelu tečoval jeden z obránců a je srovnáno
16:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Václav Bíca, asistoval Dominik Vlček (2:1).
16:25
Tohle byla florbálová paráda v podání domácího Vlčka, který se uvolnil od dvou obránců v útočném rohu a přesně našel Bicu, který nekompromisně zakončil do odkryté branky
15:01
Celých třicet převážně píseckých diváků mohlo vidět vítězné buly štírů, kteří začínají svou přesilovku
15:00
15:00
14:59
První třetina nám ukázala, že oba týmy chtějí vyhrát, bohužel často tak moc, že zapomínají na florbalové pravidla..
14:33
Vyloučen hráč Marcel Šuranský družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
14:33
Marcel se už na trestné lavici cítí jako doma. Tentokrát zbytečně sekl hráče v útočném pásmu a je z toho další přesilovka domácích
14:00
Snad první dvě minuty při kterých se nic moc zásadního nestalo..
11:56
štírský tým v tlaku, teč utočníka končí na horní tyčce, k odraženému balónku se dostal Slepička, který byl nekompromisně poslán k zemi a právem si půjde odpočinout na zahřátou trestnou lavici
11:55
Vyloučen hráč Marcel Šuranský družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře.
10:50
Nestíhám to ani psát v jakém tempu se hraje! Hostující Marcel nekompromisně střelou na zadní tyč srovnává skóre
10:40
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Michal Hřebíček (1:1).
10:22
Hru pět na pět jsme zatím moc neviděli. Další vražedný zákrok předvedl domáci Svintek a odsedí si dvě minuty na trestné lavici
10:16
Vyloučen hráč Lukáš Svintek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Radek Hanák (1:0).
09:53
a máme tu první gól! Domácí využívají přesilovku a jdou do vedení
08:08
Vyloučen hráč Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
08:08
Přesilovka se hostům příliš nedařila. Většinu času měl na hokejce míček domácí Bíca, který byl následně faulován a počet hráčů na hřišti se nám na chvilku vyrovnává.
06:50
Vyloučen hráč Štěpán Vilímek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:50
A máme tu první přesilovku! Dokáží ji hosté využít?
06:09
Vyloučen hráč Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
06:09
Vyloučen hráč Jakub Florek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nesportovní chování.
06:09
Tohle už bylo moc! Zní z úst rozhodčí, a Vacek společně s Florkem si odpočinou 2 minuty za nesportovní chování...
03:57
Emoce jsou všude kam se podíváme, ačkoliv domácí hráč ležel na hřišti, Hradec pokračoval v útoku a to se střídačce štírů opravdu nelíbilo...
01:30
První šanci však měli Hosté, přesněji mistr Šimek pořádně protáhla domácího golmana.. skóre se ale nemění
01:00
štíři začali velice aktivně a od prvních sekund kontrolují balónek
00:01
Vítáme všechny fanoušky atraktivního florbalu u dnešního zápasu o čelo tabulky mezi Hradcem a Štíry
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nikola Staňková a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Kryštof Ille, Jakub Tejnor, Michal Hřebíček, Marcel Šuranský, Ondřej Stloukal