1:2
2:2
- : -

ASK Lovosice - LFP - FBC DDM Kati Kadaň 5:6
6. Tomáš Ultsch, 8. Matyáš Sládek, 23. Jan Kocourek, 31. Jan Kocourek, 40. Matěj Čapek - 8. Matyáš Cap, 13. Jiří Hladík, 23. Jakub Káčerík, 28. Jakub Steklý, 43. Kryštof Bandas, 45. Jiří Prokop; rozhodčí: Daniel Urik - Tomáš Šedivý; vyloučení: 0:2 + Daniel Gerstner OS; využití: 0:0; diváků: 250; zásahy brankářů: Sven Jaroslav Brchel ?, Sven Jaroslav Brchel ?, Sven Jaroslav Brchel ? - Matěj Holeček ?, Matěj Holeček ?, Matěj Holeček ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:2;
45:00
44:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Prokop, asistoval Marek Pokorný (5:6).
42:50
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Kryštof Bandas, asistoval Jakub Steklý (5:5).
39:58
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Matěj Čapek, asistoval Martin Pešta (5:4).
32:31
Vyloučen hráč Daniel Gerstner družstva FBC DDM Kati Kadaň - osobní trest.
30:30
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Kocourek, asistoval Ladislav Čermák (4:4).
30:30
Vyloučen hráč Daniel Gerstner družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Sven Jaroslav Brchel družstva ASK Lovosice - LFP
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Holeček družstva FBC DDM Kati Kadaň
30:00
30:00
27:48
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jakub Steklý, asistoval Kryštof Bandas (3:4).
25:14
Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň neproměnil Jakub Steklý.
22:52
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Kocourek, asistoval Martin Pešta (3:3).
22:28
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jakub Káčerík, asistoval Jiří Prokop (2:3).
15:00
15:00
15:00
15:00
12:16
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Hladík, asistoval David Budák (2:2).
07:18
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Matyáš Sládek, asistoval Matěj Čapek (2:1).
07:08
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Matyáš Cap, asistoval Robert Sándor (1:1).
05:18
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Ultsch, asistoval Martin Pešta (1:0).
03:57
Vyloučen hráč Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Urik a Tomáš Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Matěj Holeček; hráči v poli: Jakub Káčerík, Daniel Gerstner, Jan Čermák, Jiří Prokop, Marek Pokorný
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Sven Jaroslav Brchel; hráči v poli: Vojtěch Helis, Tomáš Rudolf, Jan Kocourek, Matyáš Sládek, Adam Jelínek