1:1
0:4
- : -

Florbalová akademie MB-Tull. Dew - FBC Česká Lípa 3:8
4. Petr Hromádko, 12. Jan Bělohlávek, 13. David Berger - 1. David Marhan, 2. Tomáš Hurt, 7. Jiří Stožický, 16. Kamil Gembec, 30. Marek Dzierža, 31. Kamil Gembec, 31. Pavel Brožek, 32. Tomáš Taran; rozhodčí: Jan Krupička - Přemysl Bališ; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Marian Bobko 14 - Aleš Havlas 7; po třetinách: 2:3, 1:1, 0:4;
36:00
31:22
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Tomáš Taran, asistoval Marek Semelka (3:8).
30:44
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Pavel Brožek, asistoval Marek Semelka (3:7).
30:29
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Kamil Gembec, asistoval Štěpán Motejzík (3:6).
29:48
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Marek Dzierža, asistoval Štěpán Motejzík (3:5).
24:00
24:00
16:05
Vyloučen hráč David Marhan družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:18
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Kamil Gembec, asistoval Jiří Stožický (3:4).
12:26
Branku družstva Florbalová akademie MB-Tull. Dew vstřelil David Berger, asistoval Michael Knittl (3:3).
12:00
12:00
11:42
Branku družstva Florbalová akademie MB-Tull. Dew vstřelil Jan Bělohlávek, asistoval Petr Hromádko (2:3).
06:31
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jiří Stožický, asistoval David Marhan (1:3).
03:17
Branku družstva Florbalová akademie MB-Tull. Dew vstřelil Petr Hromádko, asistoval David Berger (1:2).
01:50
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Tomáš Hurt, asistoval Štěpán Motejzík (0:2).
00:34
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil David Marhan, asistoval Kamil Gembec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Krupička a Přemysl Bališ.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Aleš Havlas; hráči v poli: Petr Merlíček, Marek Semelka, David Mach, David Marhan, Kamil Gembec