0:3
2:2
- : -

FBC Česká Lípa - 1. FBC DDM Děčín IV 4:5
2. Matěj Kroupa, 5. Jan Dudek, 43. Jakub Kněžour, 45. Jan Spilka - 16. Matouš Dašek, 23. Jiří Petrášek, 25. Simeon Trapani, 41. Jiří Petrášek, 43. Michal Záruba; rozhodčí: David Kodytek - Michal Honíšek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Vojtěch Nechvíle 7 - Jiří Přeučil 9; po třetinách: 2:0, 0:3, 2:2;
45:00
44:27
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Spilka, asistoval Ondřej Kopič (4:5).
42:47
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Michal Záruba bez asistence (3:5).
42:19
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jakub Kněžour, asistoval Jan Spilka (3:4).
41:42
Timeout FBC Česká Lípa
40:46
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jiří Petrášek, asistoval Simeon Trapani (2:4).
30:00
30:00
27:29
Vyloučen hráč Martin Vybíral družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hra bez hokejky.
24:31
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Simeon Trapani, asistoval Jiří Petrášek (2:3).
22:53
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jiří Petrášek bez asistence (2:2).
15:29
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matouš Dašek, asistoval Martin Vybíral (2:1).
15:00
15:00
04:34
Vyloučen hráč Vojtěch Matějíček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
04:09
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Dudek bez asistence (2:0).
01:40
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Matěj Kroupa, asistoval Jiří Astaloš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kodytek a Michal Honíšek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín IV: brankář: Jiří Přeučil; hráči v poli: Martin Vybíral, Matouš Dašek, Lukáš Vlček, Zdeněk Martinec, Michal Záruba
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Vojtěch Nechvíle; hráči v poli: Tomáš Ort, Pavel Pešír, Jan Dudek, Jakub Kněžour, Jan Štefáček