1:1
0:5
- : -

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - Spartak Pelhřimov 2:8
13. Lada Tancerová, 21. Adéla Štenclová - 10. Lucie Sůvová, 12. Lucie Sůvová, 25. Lucie Sůvová, 35. Lucie Sůvová, 37. Petra Němcová, 39. Nella Snížková, 43. Michaela Hazová, 44. Petra Němcová; rozhodčí: Jakub Iha - Karel Hencl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Tereza Mlezivová ? - Šárka Topičová ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 0:5;
45:00
43:25
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petra Němcová, asistoval Michaela Opicová (2:8).
42:58
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Michaela Hazová, asistoval Blanka Břečková (2:7).
38:08
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Nella Snížková, asistoval Markéta Hubatová (2:6).
37:03
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
36:06
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petra Němcová, asistoval Lucie Sůvová (2:5).
36:06
Pelhřimovské duo Sůvová- Němcová řádí a zvyšují tak na 2:5.
34:23
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lucie Sůvová, asistoval Petra Němcová (2:4).
30:00
30:00
24:03
20:49
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Adéla Štenclová bez asistence (2:2).
15:00
15:00
12:35
Zápas nabývá na dramatičnosti. Domácí snižují na 1:2.
12:24
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Lada Tancerová bez asistence (1:2).
11:47
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lucie Sůvová, asistoval Nella Snížková (0:2).
09:03
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lucie Sůvová bez asistence (0:1).
09:03
Hráčka s číslem 23 prokázala svůj zápal do hry. Byla vyloučena. To ale Pelhřimovu nevadí a jde do vedení.
08:17
Vyloučen hráč Nella Snížková družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.