1:2
2:1
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:4
17. Aneta Weissová, 27. Anna Rumlová, 31. Laura Vytrhlíková - 10. Barbora Klinerová, 14. Barbora Klinerová, 23. Hana Chaloupková, 32. Kristýna Jirásková; rozhodčí: Matouš Terč - Klára Svobodová; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 89; zásahy brankářů: Tereza Pechů 22 - Nicola Králová 5; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:1;
36:00
Eliška Hofmanová (FAT PIPE Florbal Chodov) - Narazily jsme na houževnatého soupeře, který nám zápas svou bojovností znepříjemnil. I tak jsme si došli pro první bod.
36:00
Jiří Ondráček (SK Bivojky Litvínov) - komentář dá až za obě utkání dohromady
36:00
35:23
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
35:00
Minuta do konce a Chodovští se snaží ještě využít přesilovky.
34:36
Vyloučen hráč Michaela Králová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Jirásková, asistoval Lucie Bohumínská (3:4).
31:08
Střely z dálky vypadají jako největší slabina brankářky Králové. Bivojky tímto způsobem vyrovnávají stav utkání,
30:50
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Anna Rumlová (3:3).
30:39
Kundertová sama útočila, ale nepodařilo se jí nájezdem překonat brankářku Chodova.
28:28
Vyloučen hráč Anna Rumlová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:03
Další zranění domácích. Tentokrát se ze země těžko zvedala Tereza Pilařová.
26:42
Tahle rozehrávka se ale povedla, Rumlová prostřelila obranu a snižuje na 2:3.
26:41
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Anna Rumlová bez asistence (2:3).
25:53
Hostující hráčky hrají naprosto v klidu, přesné přihrávky i rychlé úniky dopředu. Bivojkám se nedaří ani rozehrávky.
24:00
24:00
Střely na branku ve druhé třetině - 3:10
24:00
23:28
Benedikovičová Lada nešťastně spadla u mantinelu. Teď leží už mimo hřiště a drží se za koleno. Nevypadá to že by ještě dneska zasáhla do utkání.
22:26
Chodovští nic nevymýšleli. Jednoduché nahození před branku a pak krásné a přesné zakončení od Chaloupkové.
22:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Monika Škorpová (1:3).
21:58
Vyloučen hráč Aneta Weissová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:53
Bivojky teď úplně zamrzli před svojí brankou a hráčky hostí si mohli dělat co chtějí. Skoro to vypadalo jako přesilovka.
18:20
Jak mile hosté nastoupili opět v plné sestavě, Litvínov nemá šanci.
16:34
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Aneta Weissová bez asistence (1:2).
16:19
Přesilová hra se zatím odehrává na polovině Litvínova, Bivojkám se vůbec nedaří přihrávky.
15:07
Vyloučen hráč Karolína Majerová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra rukou.
14:23
Kundertová nahodila na branku, ale trefila pouze obránkyně Chodova.
13:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová, asistoval Karolína Jandová (0:2).
12:51
Chaloupková z levého křídla, domácí Míša Pechů střelu krásně vyrazil.
12:00
12:00
Střely na branku v první třetině - 4:6
12:00
11:47
Klínerová poslala nebezpečnou střelu po zemi na domácí branku. Míša Pechů jen tak tak zabránil špičkou nohy dalšímu gólu.
10:05
Rozhodčí Terč couval tak dlouho až zakopl a sedl si na zadek.
09:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová, asistoval Barbora Fáčková (0:1).
08:31
Chodovští se dostali do hry a Bivojky teď mají problém dostat se k míčku. Vypadá to že brzy padne první gól.
05:46
Jirásková se dostala ke střele z levého křídla, ale minula domácí branku.
05:21
Další šance Tóthové po samostatném úniku,trefuje tyčku.
03:36
Tóthová provedla krásný únik po pravém křídle, ale střelou zasáhla pouze brankářku hostí.
02:33
Weissová zkoušela trefit skákající míček před brankou Chodova, ale minula.
01:39
Bivojky hezky brání a hráčky Chodova mají problém dostat se přes polovinu.
00:55
První šanci Litvínova měla Dudiaková, ale brankářka hostí přečetla její útok a vyrazila míček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matouš Terč a Klára Svobodová.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Nicola Králová; hráči v poli: Hana Chaloupková, Kristýna Krulická, Klára Pabiánová, Barbora Fáčková, Monika Škorpová
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Pechů; hráči v poli: Natálie Větrovská, Anna Rumlová, Jitka Tóthová, Lada Benedikovičová, Leona Tancošová