2:1
3:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - SK BIVOJKY LITVÍNOV 8:1
8. Kristýna Jirásková, 9. Lucie Bohumínská, 9. Karolína Majerová, 17. Nicola Králová, 23. Tereza Míková, 31. Linda Sováková, 32. Linda Sováková, 35. Tereza Míková - 14. Aneta Weissová; rozhodčí: Matouš Terč - Klára Svobodová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Karolina Bačková 12 - Tereza Pechů 23; po třetinách: 3:0, 2:1, 3:0;
36:00
Jiří Ondráček (SK Bivojky Litvínov) - Gratulace soupeřkám k zaslouženému postupu o kterém rozhodla šířka kádru, holky i bez tří hráček základní sestavy podaly obdivuhodné výkony, především v prvním zápase. Za celou sezonu obrovská pochvala.
36:00
Eliška Hofmanová (FAT PIPE Florbal Chodov) - V druhém zápase jsme ukázaly, že jsme přijely z nejsilnějšího florbalového regionu a zaslouženě a přesvědčivě vyhrály.
36:00
34:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Míková, asistoval Kristýna Jirásková (8:1).
33:54
Stále stejná neochotná hra ze strany Bivojek, už by to nejradši ukončili a šli domů.
31:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Linda Sováková, asistoval Karolína Majerová (7:1).
30:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Linda Sováková bez asistence (6:1).
29:01
Vytrhlíková z levého křídla trefuje brankářku Chodova.
25:12
I přes vyloučení se styl hry Chodova nezměnil, stále mohou útočit protože Bivojky nemají ani snahu jim v tom zabránit.
24:32
Vyloučen hráč Dominika Kindlová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
Střely na branku ve druhé třetině - 10:3
24:00
22:37
Litvínovští fanoušci fandí co to jde, ale na Chodov to dnes zřejmě stačit nebude.
22:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Míková, asistoval Monika Škorpová (5:1).
21:32
Takácsová z ostrého úhlu trefuje brankářku Chodova.
21:13
Na druhý dnešní zápas v Litvínově se sešlo 101 diváků, děkujeme :)
17:31
I přes snahu Bivojkám stále nevycházejí přihrávky, natož nějaké šance. Pokud se chtějí dostat do prodloužení musejí tento zápas vyhrát aspoň o jeden gól, což je při jejich momentálním stylu hry téměř nemožné.
16:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nicola Králová, asistoval Barbora Klinerová (4:1).
15:36
Hráčky Chodova jsou teď v obrovské přesile, vůbec nepustí soupeřky ke slovu. Bohumínská několikrát prověřila domácí brankářku.
14:49
Klinerová teď na druhé straně při obrovské šanci minula branku Bivojek.
13:35
Vytrhlíkové se nepodařil únik přes střed hřiště, k míšku se dostávají hráčky Chodova.
13:04
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Aneta Weissová bez asistence (3:1).
12:00
12:00
Střely na branku v první třetině - 9:3
12:00
10:39
Dudiaková sice dostala krásnou přihrávku před branku Chodova, ale nedokázala jí zpracovat a soupeřky tak mohou jít opět do útoku.
08:53
Tak jsem Bivojky přechválil. Po třech rychlých gólech je při pohledu na ně vidět že ztratili chuť do hry, tohle bude těžké utkání.
08:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Majerová bez asistence (3:0).
08:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lucie Bohumínská, asistoval Barbora Klinerová (2:0).
07:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Jirásková bez asistence (1:0).
06:01
Možná to až vypadá že Bivojky mají přesilu, poslední dvě minuty tlačí na soupeřky. Zatím ale bohužel bez výrazné šance.
03:22
Takácsová zkoušela střílet z levého křídla, ale minula branku hostí.
01:57
Druhé utkání začíná celkem vyrovnaně, uvidíme jestli Bivojky dokáží otočit vývoj Play-Off.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matouš Terč a Klára Svobodová.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Pechů; hráči v poli: Veronika Kundertová, Anna Rumlová, Jitka Tóthová, Tereza Takácsová, Laura Vytrhlíková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karolina Bačková; hráči v poli: Monika Škorpová, Tereza Míková, Hana Chaloupková, Tereza Hořínková, Karolína Jandová