0:2
0:0
- : -

JAMAJKA KOJETÍN - FBC TJ TATRAN LITOVEL 1:2
11. Pavel Daněk - 14. David Zima, 18. Pavel Mačkal; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Kramář ? - Jiří Skála ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 0:0;
39:00
38:20
Timeout JAMAJKA KOJETÍN
32:22
Vyloučen hráč Petr Křepelka družstva JAMAJKA KOJETÍN na 2 minuty za hrubost.
32:22
Vyloučen hráč Milan Přidal družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za hrubost.
32:22
Kluci se trošku nepohodli u mantinelu a oba si šli odpočinout, tomu říkám fairplay.
30:25
Chytil po souboji padl na zem jako pytel brambor, bohužel pro něj se o faul nejednalo.
29:00
Říha poslal pas ala Fabregas na svého kolegu, ale ten ovšem zakončil jako Higuain - do mantinelu.
27:10
Litovel nějakým zázrakem došla před branku soupeře, ale akci zakončila střelou do rohu.
26:00
26:00
25:33
Jamajka tlačí jak o závod, ale nic z toho.
23:47
Vyloučen hráč Karel Mikulka družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za bránění ve hře.
23:47
Nejprve projel Mikulka hřiště jak nůž máslem a trefil spojnici, následně se ale nechal unést svou touhou po míčku a lehce zablokoval soupeři jeho náčiní.
21:37
Ruda zařval střídat, bohužel při pohledu na střídačku nevím, jestli to bude možné.
20:57
Zima se chtěl probít do zakončení asi jako Johanka z Arku, bohužel jeho osud byl podobný jako její - nedopadlo to nejlépe.
19:33
Mimo florbal. Václav Jemelka to tam nekompromisně poslal a Sigma vede nad Karvinou po 2 minutách 1:0.
19:00
A máme tu první slovní přestřelku mezi hráči. Bude to ještě ostré.
17:23
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Pavel Mačkal, asistoval Milan Přidal (1:2).
17:23
Mačkal po půl hodině zkrotil balon a klasickým českým placákem ho poslal do růžku.
16:22
Borci z Kojetína mají sice motoriku na úrovni Homo Habilis, přesto však mají více ze hry.
14:24
A máme tu neskutečný střet domácího útočníka s hostujícím golmanem. Být tam Kafka, už je tu mela.
13:16
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil David Zima, asistoval Karel Mikulka (1:1).
13:16
A hosté na začátku třetiny bleskově srovnávají. Po bleskové a kombinační hře kluci z Litovle poslali lidově golmana na párek.
13:00
13:00
12:45
Třetina se blíží ke zdárnému konci.
10:56
Branku družstva JAMAJKA KOJETÍN vstřelil Pavel Daněk, asistoval Daniel Chytil (1:0).
10:56
Situace 2 na 0 skončila největší haluzí v bráně, dle mého kolegy se jednalo a tzv. "Butterfly gól"
10:18
Standartní situace pro Litovel končí brejkem.
09:01
Krása střída nádheru.
06:15
Špunda se odhodlal ke střele. Nutno podotknout, že ohrozil pouze diváky.
05:04
Zákrok odpoledne!!! Brankář hostujícího týmu se skoro ani nepohnul a chytá nebezpečnou střelu soupeře.