2:3
3:2
- : -

IBK Bisons Přerov - FBC Playmakers Prostějov 7:6
8. Michal Baran, 10. Jakub Grigárek, 16. Jakub Grigárek, 25. Jiří Netočný, 29. Ondřej Šmotek, 33. Michal Baran, 39. Jakub Grigárek - 5. Patrik Dočkal, 16. Kamil Pán, 22. Michal Konečný, 24. Zdeněk Fojt, 33. Martin Pekař, 38. Zdeněk Fojt; rozhodčí: Tomáš Hruška - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Pavlík ?, Jakub Štursa ? - Miroslav Klimeš ?; po třetinách: 2:1, 2:3, 3:2;
39:00
38:39
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Jakub Grigárek, asistoval Michal Baran (7:6).
37:42
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Zdeněk Fojt, asistoval Josef Koranda (6:6).
35:10
Timeout FBC Playmakers Prostějov
34:25
Timeout IBK Bisons Přerov
32:56
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Martin Pekař, asistoval Kamil Pán (6:5).
32:19
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Michal Baran, asistoval Vítězslav Petřík (6:4).
28:56
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Ondřej Šmotek, asistoval Michal Baran (5:4).
26:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Štursa družstva IBK Bisons Přerov
26:00
26:00
24:14
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Jiří Netočný, asistoval Daniel Cagášek (4:4).
23:36
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Zdeněk Fojt, asistoval Patrik Dočkal (3:4).
21:50
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Michal Konečný, asistoval Martin Pekař (3:3).
16:38
Vyloučen hráč Josef Ťuik družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
15:58
15:40
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Kamil Pán, asistoval Michal Konečný (2:2).
13:00
13:00
09:04
07:51
07:40
Zdravíme rodinu "Šmoti" a gratulujeme k přírůstku do rodiny!
04:45
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Patrik Dočkal, asistoval Josef Koranda (0:1).
03:19
Vyloučen hráč Vítězslav Petřík družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za hrubost.