1:2
1:0
- : -

Prague Tigers - BLACK ANGELS 2004 2:3pn
11. František Blecha, 25. Ondřej Kasan - 8. Jakub Kocourek, 13. Lukáš Sůva, N Daniel Fitzsimon; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Norek ? - Aneta Fryčová ?; po třetinách: 1:2, 1:0;

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS 2004 hráč Daniel Fitzsimon a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč Michal Novák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS 2004 hráč Jakub Kocourek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč František Blecha a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS 2004 hráč Tobiáš Hejda a vstřelil gól.
26:00
Zahájení trestná střílení.
26:00
24:39
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Ondřej Kasan, asistoval Michal Novák (2:2).
21:59
Timeout Prague Tigers
18:33
Vyloučen hráč Tobiáš Hejda družstva BLACK ANGELS 2004 na 2 minuty za opakované přestupky.
16:59
Vyloučen hráč Lukáš Sůva družstva BLACK ANGELS 2004 na 2 minuty za bránění ve hře.
13:00
13:00
12:13
Branku družstva BLACK ANGELS 2004 vstřelil Lukáš Sůva, asistoval Daniel Fitzsimon (1:2).
10:04
Branku družstva Prague Tigers vstřelil František Blecha, asistoval Jan Gross (1:1).
07:02
Branku družstva BLACK ANGELS 2004 vstřelil Jakub Kocourek, asistoval Tobiáš Hejda (0:1).