1:2
3:2
0:0

Kanonýři Kladno B - Start98 Praha-Kunratice Black 5:4pn
13. Jan Hejný, 18. Štěpán Křeček, 19. Jakub Flek, 23. Štěpán Křeček, N Šimon Procházka - 2. Jakub Kýr, 10. Jakub Kýr, 25. Kryštof Šejnost, 26. Jakub Flek; rozhodčí: Filip Novák - Jan Hanzal; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Vondra ? - Denis Mazur ?; po třetinách: 1:2, 3:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč Šimon Procházka a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Start98 Praha-Kunratice Black hráč Viktor Beneš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč Lukáš Spurný a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Start98 Praha-Kunratice Black hráč Filip Mašek , ale gól nevstřelil.
26:00
Zahájení trestná střílení.
26:00
26:00
26:00
25:39
Vyloučen hráč Adam Kytka družstva Start98 Praha-Kunratice Black na 2 minuty za hrubost.
25:35
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice Black vstřelil Jakub Flek, asistoval Adam Kytka (4:4).
25:24
Timeout Kanonýři Kladno B
24:07
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice Black vstřelil Kryštof Šejnost, asistoval Viktor Beneš (4:3).
23:32
Timeout Start98 Praha-Kunratice Black
22:12
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Štěpán Křeček bez asistence (4:2).
18:22
Vlastní branku družstva Start98 Praha-Kunratice Black vstřelil Jakub Flek (3:2).
17:19
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Štěpán Křeček bez asistence (2:2).
16:41
Vyloučen hráč Jakub Kýr družstva Start98 Praha-Kunratice Black na 2 minuty za sekání.
16:05
Vyloučen hráč Tomáš Benda družstva Start98 Praha-Kunratice Black na 2 minuty za špatné střídání.
13:00
13:00
12:51
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Jan Hejný, asistoval Šimon Procházka (1:2).
09:37
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice Black vstřelil Jakub Kýr, asistoval Viktor Beneš (0:2).
01:43
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice Black vstřelil Jakub Kýr, asistoval Filip Vávra (0:1).
01:05
Vyloučen hráč Tomáš Koupa družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za blokování hokejky.