2:5
2:3
- : -

Hippos Žďár n/S. - Fbc Orel Nové Město na Moravě 4:8
10. Lukáš Hromádka, 13. Lukáš Hromádka, 18. Tomáš Zeisel, 22. Adam Březina - 5. Filip Mareček, 5. Patrik Zykan, 7. Adam Starý, 8. Martin Kršek, 9. Filip Mareček, 15. Adam Starý, 16. Adam Starý, 17. Adam Starý; rozhodčí: Pavel Stejskal - Petr Kadlec; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 54; zásahy brankářů: David Neuer 9 - Michal Žváček 10, Martin Charvát 3; po třetinách: 2:5, 2:3;
26:00
25:59
Střely celkem 12:17
24:00
Probíhají poslední 2 minuty tohoto utkání.
21:54
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Adam Březina z trestného střílení (4:8).
18:33
Vyloučen hráč Jakub Král družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
18:10
Kršek trefil pouze brankáře.
17:02
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Zeisel, asistoval Martin Svatoň (3:8).
16:35
Vyloučen hráč Jan Vambera družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě na 2 minuty za bránění ve hře.
16:21
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Adam Starý, asistoval Ondřej Smetana (2:8).
15:53
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Adam Starý, asistoval Martin Kršek (2:7).
15:10
Kršek Martin trefil tyč.
14:19
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Adam Starý bez asistence (2:6).
12:57
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Hromádka, asistoval Jakub Král (2:5).
12:00
Probíhá poslední minuta 1. části.
09:33
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Hromádka, asistoval Ondřej Novák (1:5).
09:00
Starý Adam mohl zvýšit náskok na 6:0, míček ale netrefil.
08:45
Timeout Hippos Žďár n/S.
08:45
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Filip Mareček, asistoval Tomáš Kozel (0:5).
07:53
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Martin Kršek, asistoval Adam Starý (0:4).
07:20
Hippos vyhazuje míček a střídá.
06:30
Hipposáci jsou velmi pomalí.
06:20
Toto utkání je podle mě nejpomalejší co jsme dnes viděli.
06:05
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Adam Starý, asistoval Jan Vambera (0:3).
04:24
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Patrik Zykan, asistoval Martin Kršek (0:2).
04:04
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Filip Mareček, asistoval David Jun (0:1).