5:1
0:2
- : -

Technology Florbal MB Black - Kanonýři Kladno 5:3
1. Tomáš Červinka, 3. Ondřej Pužman, 5. Ondřej Pužman, 8. Radim Zeman, 9. Ondřej Pužman - 9. Jakub Bohuslávek, 17. Jakub Bohuslávek, 25. Jakub Bohuslávek; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Filip Dolejší; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Aleš Kopal ? - Martin Procházka ?, Jakub Janoušek ?; po třetinách: 5:1, 0:2;
26:00
24:39
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Petr Burgr (5:3).
22:35
Vyloučen hráč Jan Venera družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za špatné střídání.
21:35
Vyloučen hráč Matěj Zajíček družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Jakub Lahoda (5:2).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Janoušek družstva Kanonýři Kladno
13:00
13:00
10:45
Vyloučen hráč Ondřej Pechan družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
08:45
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Tomáš Vorel (5:1).
08:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Vojtěch Hartman (4:1).
07:22
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Radim Zeman, asistoval Tomáš Vorel (4:0).
06:51
Timeout Kanonýři Kladno
04:33
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Ondřej Pužman bez asistence (3:0).
03:51
Vyloučen hráč Petr Krejčík družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra rukou.
02:27
00:25
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Tomáš Červinka, asistoval Ondřej Pužman (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Filip Dolejší.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Martin Procházka; hráči v poli: Petr Krejčík, Petr Burgr, Hugo Hübner, Matěj Čika, Ferdinand Tomášek