1:1
4:0
- : -

FK Slovan J.Hradec - 1. FbK Tábor 6:1
5. David Vettermann, 19. David Daniel Zenkl, 34. Jakub Píša, 35. Jakub Píša, 36. Jan Šimic, 44. Jan Šimic - 21. Matyáš Machálek; rozhodčí: Ondřej Pech - Pavel Stejskal; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Jakub Rytíř ? - Jakub Holub ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 4:0;
43:18
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Šimic, asistoval Jakub Jindra (6:1).
39:02
Vyloučen hráč Jakub Píša družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:15
Vyloučen hráč Dominik Soukup družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
35:59
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Šimic, asistoval Jaromír Žák (5:1).
34:32
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Píša, asistoval David Vettermann (4:1).
33:31
30:00
30:00
20:03
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Matyáš Machálek bez asistence (2:1).
18:20
Vlastní branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil David Daniel Zenkl (2:0).
15:00
15:00
04:15
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil David Vettermann z trestného střílení (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Pech a Pavel Stejskal.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor:
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Tobiáš Jan Všechovský, Jiří Šustr, David Vettermann, Jakub Píša, Filip Šimek