0:2
4:1
- : -

Florbal Sokolov - FBŠ SLAVIA Plzeň B 4:3
15. Tomáš Boháček, 17. Jakub Chramosta, 18. Matyáš Pavelec, 24. Fathi Hedar - 1. Jakub Tausch, 12. Filip Žihovič, 22. Martin Kilb; rozhodčí: Jakub Mikolášek - Šimon Dubský; vyloučení: 1 + Matyáš Pavelec OS:0; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Vojtěch Razgyel 12 - Šimon Bejdák 7; po třetinách: 0:2, 4:1;
24:00
23:14
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Fathi Hedar, asistoval Jan Sedlák (4:3).
22:13
Vyloučen hráč Matyáš Pavelec družstva Florbal Sokolov - osobní trest.
22:13
Vyloučen hráč Matyáš Pavelec družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
21:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Martin Kilb, asistoval Jan Vopalecký (3:3).
17:20
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Matyáš Pavelec, asistoval Matěj Moravec (3:2).
16:20
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jakub Chramosta, asistoval Jan Sedlák (2:2).
14:01
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Boháček, asistoval Daniel Bidař (1:2).
12:00
12:00
11:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Filip Žihovič, asistoval Martin Kilb (0:2).
00:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jakub Tausch, asistoval Tomáš Jedlička (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mikolášek a Šimon Dubský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň B: brankář: Šimon Bejdák; hráči v poli: Tomáš Fait, Jiří Špetka, Jaromír Fait, Jan Straka, Jan Frajdl