2:1
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - Fbc Excalibur Šternberk 5:1
12. Lukáš Frydrych, 22. Tomáš Skoupil, 27. Tomáš Skoupil, 37. Tomáš Skoupil, 44. Rostislav Pavlíček - 32. Matěj Tomajko; rozhodčí: Jiří Kroupa - Tomáš Křivohlávek; vyloučení: 2 + Jakub Mynář OS:2; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Michael Hruška ? - Jan Vorálek ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:1;
45:00
44:40
Nervy tečou už i rozhodčímu.
44:39
Vyloučen hráč Jakub Mynář družstva FBS Olomouc - osobní trest.
44:39
Vyloučen hráč Jakub Mynář družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nesportovní chování.
44:30
Některým hráčům tečou nervy, ještě že už se blíží konec.
43:25
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Rostislav Pavlíček, asistoval Jakub Mynář (5:1).
43:15
I v této poslední třetině, stále vzpomínáme na Kubíka a tímto ho zdravíme.
42:30
Šternberk se snaží prosadit v přesilovce, Novák to vyřešil střelou z půlky, ale gól z toho není.
41:33
Vyloučen hráč Matouš Balner družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nesportovní chování.
38:24
Adam Kupka vytáhl pár kroků z tanečních a zatančil si valčík. Místo partnerky využil florbalku.
37:05
Teď si fanoušci ze Šternberk přejí ještě 3.
37:00
Hráč Olomouce číslo 15 má hattrick.
36:59
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Skoupil, asistoval Šimon Borik (4:1).
36:40
Olomouc nastřelila už druhou tyčku v této poslední třetině.
33:10
Hra se z obou stran přiostřuje.
31:50
Šternberští se konečně prosadili, ale fanouškům je to málo, chtějí ještě 2 !!!
31:46
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Matěj Tomajko, asistoval Matěj Kořenek (3:1).
30:21
Štrenberští fanoušci rozebrali o přestávce taktiku a věří, že jejich tým dokáže v poslední třetině alespoň vyrovnat.
30:00
30:00
28:16
Zdá se, že jsme našli náhradu za Kubíka. Děkujeme.
27:57
Posíláme pozdrav našemu věrnému kamarádovi Kubíkovi, moc se nám stýská. Doufáme, že si vychutnává oběd a fandí.
27:02
Adam Novák střílí do tyčky.
26:30
24:25
Kořenek se snaží zakončit.
23:30
Rozhodčí říká kombinaci různých čísel a časomíra z toho má velkou hlavu.
23:09
Vyloučen hráč David Kalač družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za sekání.
22:10
Balasko běhá jak utrženej ze řetězu, zdá se že nic ho nemůže zastavit. Zastavil ho soupeř.
21:16
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Skoupil, asistoval Rostislav Pavlíček (2:0).
21:16
To se jim ale nedaří.
19:40
Hosté ve 4, snaží se ubránit tlaku Olomouci.
19:26
Vyloučen hráč Petr Bahounek družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za sekání.
18:20
Áďa napravil svoji golfovou chybu.
17:20
Bez Kubíka nemá kdo opravovat mantinely, musíme najít náhradu.
15:06
Máme tu smutný začátek 2. třetiny, jelikož nás opustil malá Kubík alias Méďa, ale věříme, že podporu bude svému týmu přinášet i na dálku.
15:00
15:00
14:38
Vorálek vytahuje rychlostí světla svoji mrštnou pravou ruku a vyrazil míček za branku.
14:19
I diváci si sáhnou na míček.
13:49
Kupka se spletl, myslí si, že je na greenu a hraje golf.
12:38
Mladý Kuba komentuje zápas jako Robert Záruba, protože jeho snem je stát se stejně slavným jako je právě komentátor Záruba.
11:20
Lojza povzbuzuje a radí klukům na hřišti.
11:07
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Frydrych, asistoval Matouš Balner (1:0).
08:36
Rozhodčí utíkají jako kdyby se honili.
07:58
Neuznaný gól Olomouce kvůli vysoké holi.
07:13
Malý Kubík říká slovo za slovem jako kdyby měl před sebou abecedu, protože každý den obědvá písmenkovou polévku.