1:2
0:2
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 1:6
30. Adam Kocián - 8. Matěj Pěnička, 11. Matěj Pěnička, 22. Matěj Pěnička, 27. Matěj Pěnička, 43. Tomáš Otcovský, 44. Jan Nachtmann; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Roman Nový ? - Jakub Zavřel ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 0:2;
45:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Folaufa:
Velmi dobrý výkon do obrany, soustředěný výkon. těšíme se na finále. děkujeme soupeři za zápas. děkujeme divákům.
45:00
Komentář trenéra domácích, Petra Bíny:
Utkání nám bohužel vůbec nevyšlo. I když jsme si v šatně říkali určité věci, tak jich kluci spoustu neplnili a ve hře a potažmo na výsledku to bylo vidět. Bohemka nás dnes předčila hlavně v nasazení a bojovnosti. Dnes jsme navíc nebyli soustředění ani v zakončení. Věřím, že lepší utkání máme před sebou a dojdeme si pro bronz. Díky soupeřům za zápas.
45:00
Nejlepšími hráči byli zvoleni Matěj Pěnička z Bohemians a Sparťan Adam Šimek.
45:00
43:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Nachtmann, asistoval Jan Malič (1:6).
43:35
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
42:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Otcovský, asistoval Matěj Pěnička (1:5).
39:53
Vyloučen hráč Matěj Čermák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
29:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Matěj Čermák (1:4).
29:58
Vyloučen hráč Tomáš Otcovský družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
29:51
Vyloučen hráč Michael Řehák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
27:00
Toto utkání sleduje 78 diváků včetně trenéra slovenské reprezentace žen Dušana Dudeška.
26:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (0:4).
21:30
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jan Malič (0:3).
15:00
Vyloučen hráč Jan Josef Brychta družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
10:45
10:37
Vyloučen hráč Lukáš Dubský družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
07:00
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Michal Vojtíšek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Filip Forman, Jan Malič, Jan Nachtmann, Matěj Pěnička
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Roman Nový; hráči v poli: Adam Kuchynka, Adam Šimek, Michael Řehák, Adam Kocián, Lukáš Dubský