2:1
- : -
FBC Liberec

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec 5:4
9. Jakub Dufek, 15. Jakub Dufek, 18. Petr Majer, 42. Petr Majer, 45. Jakub Dufek - 7. Vojtěch Wiener, 26. Vojtěch Wiener, 27. Jakub Vacek, 45. Vojtěch Blažek; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Karel Hodík ? - Mikuláš Futschik ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:1;
45:00
Komentář trenéra domácích, Ondřeje Havránka:
Odmakané utkání, kde jsme se celý zápas drželi taktických pokynu. Jsem rád, že kluci si uvědomili, jaký jsme tým a jak se má pracovat a chovat. A teď nás teprve čeká vyřizování účtů ! Díky soupeři za utkání a díky našim fantastickým divákům !
45:00
Komentář trenéra hostí Matěje Klucha:
Těžké hodnocení. Z mého pohledu jsme byli jasně lepší, to je pozitivní pro nás. Chodov dal o branku více, to je pozitivní pro ně. Bohužel jsme vytěžili minimum z fantastické první třetiny a efektivita obecně dnes nebyla naší silnou stránkou. Za náš herní projev ale kluci zaslouží absolutorium - jsme na ně neskutečně HRDÍ. Soupeři gratulujeme k postupu.
45:00
Nejlepšími hráči byli zvoleni bojovníci Jakub Dufek a Vojtěch Wiener.
45:00
44:59
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Blažek, asistoval Martin Čermák (5:4).
44:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Karel Hodík (5:3).
43:15
Timeout FBC Liberec
41:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer bez asistence (4:3).
36:15
Vyloučen hráč Martin Čermák družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:00
Toto utkání sleduje 53 diváků, většinu tvoří hlasitě povzbuzující kotel Chodova. Utkání si ale nenechala ujít také například útočnice polské reprezentace žen Dominika Buczek.
26:33
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Vacek bez asistence (3:3).
25:08
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Jakub Mádlo (3:2).
23:42
Vyloučen hráč Adam Pospíchal družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
20:35
Vyloučen hráč Vojtěch Blažek družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Matěj Duda (3:1).
15:00
15:00
14:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Matěj Jambor (2:1).
14:19
Vyloučen hráč Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
08:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek bez asistence (1:1).
06:37
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Vojtěch Blažek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Jonáš Rais, Šimon Stránský, Vladimír Trčka, Martin Čermák, Vojtěch Janeček
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: David Horký, Matěj Duda, Albert Kulík, Petr Majer, Aleš Weigner