1:3
1:6
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - SK JUVENIS PŘIBYSLAV 3:12
3. Jakub Egart, 27. Jakub Egart, 43. Jakub Egart - 12. Radek Procházka, 12. Štěpán Šrámek, 15. Jan Závodný, 17. Štěpán Šrámek, 27. Matěj Sobotka, 29. Marek Sobotka, 32. Radek Procházka, 38. Radim Sobotka, 38. Štěpán Šrámek, 39. Jan Závodný, 40. Filip Bačkovský, 42. Václav Peksa; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Jan Beránek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Coufal ? - Miloslav Bratršovský ?; po třetinách: 1:3, 1:3, 1:6;
45:00
44:51
Vyloučen hráč Jan Hofman družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
43:55
Vyloučen hráč Štěpán Šrámek družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV na 2 minuty za sekání.
42:12
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Jakub Egart z trestného střílení (3:12).
41:24
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Václav Peksa, asistoval Jan Závodný (2:12).
39:34
Vyloučen hráč Jakub Egart družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
39:09
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Filip Bačkovský, asistoval Marek Sobotka (2:11).
38:41
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Jan Závodný, asistoval Václav Peksa (2:10).
37:20
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Štěpán Šrámek bez asistence (2:9).
37:16
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Radim Sobotka, asistoval Matěj Sobotka (2:8).
31:50
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Radek Procházka, asistoval Radim Sobotka (2:7).
30:00
30:00
28:36
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Marek Sobotka, asistoval Radek Procházka (2:6).
26:41
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Matěj Sobotka, asistoval Štěpán Šrámek (2:5).
26:12
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Jakub Egart, asistoval Jan Hofman (2:4).
19:28
Vyloučen hráč Matyas Fišer družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
16:16
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Štěpán Šrámek, asistoval Filip Bačkovský (1:4).
15:00
15:00
14:03
11:27
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Štěpán Šrámek, asistoval Václav Peksa (1:2).
11:05
02:02
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Jakub Egart, asistoval Matyas Fišer (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Přibyl a Jan Beránek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK JUVENIS PŘIBYSLAV: brankář: Miloslav Bratršovský; hráči v poli: Václav Peksa, Matěj Sobotka, Štěpán Šrámek, Radek Procházka, Radim Sobotka