1:1
5:2
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - Florbal Chomutov B 6:3
8. Ondřej Penk, 18. Martin Šulaj, 19. Adam Manas, 19. Daniel Tattermusch, 24. Martin Šulaj, 24. Adam Manas - 10. Sebastian Minarovič, 20. Jan Holovej, 21. Jiří Levý; rozhodčí: Tomáš Novák - Klára Svobodová; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Martin Příhoda ? - Jakub Fiala ?; po třetinách: 1:1, 5:2;
24:00
23:48
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Adam Manas bez asistence (6:3).
23:30
Vyloučen hráč Daniel Tattermusch družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování.
23:25
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Šulaj, asistoval Adam Manas (5:3).
21:27
Timeout Florbal Chomutov B
20:33
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jiří Levý, asistoval Sebastian Minarovič (4:3).
19:55
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jan Holovej, asistoval Dominik Fejtek (4:2).
18:49
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Daniel Tattermusch, asistoval Adam Manas (4:1).
18:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Adam Manas, asistoval Martin Šulaj (3:1).
17:59
17:55
Vyloučen hráč Klára Armstarková družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za hra rukou.
12:00
12:00
09:25
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Sebastian Minarovič bez asistence (1:1).
07:16
Vlastní branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Penk (1:0).
02:45
Vyloučen hráč Michal Suchý družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Novák a Klára Svobodová.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Martin Příhoda; hráči v poli: Erik Veselý, Jiří Kalabis, Martin Šulaj, Vladimír Michal, Matěj Huňat