2:3
2:1
- : -

Floor Maniacs Mělník - TJ Lokomotiva Rakovník 4:5pn
7. Martin Hubáček, 10. Šimon Černý, 22. Šimon Černý, 25. Martin Hubáček - 3. Tadeáš Kyncl, 4. Štěpán Malý, 11. Tadeáš Kyncl, 23. Tadeáš Kyncl, N Tobias Liprt; rozhodčí: Pavel Vítovec - Adam Krs; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Aneta Reifová ? - Robin Volf ?; po třetinách: 2:3, 2:1;

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Lokomotiva Rakovník hráč Martin Pokorný a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Floor Maniacs Mělník hráč Martin Hubáček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Lokomotiva Rakovník hráč Jan Karafiát , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Floor Maniacs Mělník hráč Alexander Butora , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Lokomotiva Rakovník hráč Tobias Liprt a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Floor Maniacs Mělník hráč Matyáš Finkous , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Lokomotiva Rakovník hráč Adam Kyncl , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Floor Maniacs Mělník hráč Tomáš Hanuš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Lokomotiva Rakovník hráč Tadeáš Kyncl , ale gól nevstřelil.
26:00
Zahájení trestná střílení.
26:00
24:20
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Martin Hubáček, asistoval Šimon Černý (4:4).
23:42
Vyloučen hráč Tomáš Hrubý družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za špatné střídání.
22:20
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Tadeáš Kyncl, asistoval Štěpán Malý (3:4).
21:23
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Šimon Černý, asistoval Alexander Butora (3:3).
13:00
13:00
10:36
09:03
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Šimon Černý bez asistence (2:2).
06:51
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Martin Hubáček, asistoval Alexander Butora (1:2).
03:15
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Štěpán Malý, asistoval Lukáš Houdek (0:2).