3:1
1:2
- : -

FbC Hradec Králové A - FTC Vysoké Mýto 5:3
3. Radim Bleha, 14. Vítek Ryba, 16. Filip Nerad, 17. Lukáš Klouček, 26. Michal Kunart - 14. Zdeněk Kyndl, 30. Tomáš Macháček, 35. Vojtěch Novák; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Michal Měsíček; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Moravec ? - Tomáš Doležal ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 1:2;
36:00
35:52
Vyloučen hráč David Špaček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
34:50
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Tomáš Macháček (5:3).
34:30
Vyloučen hráč Dominik Schlappl družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za hra na zemi.
33:13
Do hry se zapojuje i Šimon Bezpalec.
32:20
Timeout FbC Hradec Králové A
32:01
Hosté teď drží domácí poprvé v utkání v tlaku. Po chybě Naara, se ujali míčku a rozjeli sérii přihrávek. Zakončení však nepřišlo.
30:33
Přesilová hra Hradce nepřinesla vážnější ohrožení Macháčkovy branky.
29:05
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Macháček, asistoval Matěj Tošovský (5:2).
29:05
Macháček prostřeluje Moravce střelou na bližší tyč.
28:21
Vyloučen hráč Petr Jeřábek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
28:21
Domácí mají nyní výhodu přesilové hry.
26:38
Filip Nerad zvládá situace 1 na 1 skvěle. Nyní se protáhl kolem hostující obrany jako mrštný štírek a jeho backhandová střela mířila jen těsně vedle pravé tyčky Doležalovy branky,
25:15
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Michal Kunart, asistoval David Štaier (5:1).
25:15
Kunart se však nyní dokázal prosadit a zvyšuje stav na 5:1 pro hradecké FbC.
25:08
Doležal si připisuje další úspěšný zákrok proti Kunartovi.
24:48
Nerada vychytal Doležal.
24:00
24:00
23:40
Střela z poloviny hřiště nadělala Moravcovi menší problémy, které však dokázal na dvakrát vyřešit.
22:42
Přesilovka Mýta je statická, pohyb hráčů bez míčku téměř nulový.
22:20
Vyloučen hráč Denis Polák družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za hrubost.
21:07
Kunartovu střelu z výběhu vyráží Doležal.
20:08
Příklep Nerada z ideální střelecké pozice míří mimo bránu.
19:14
Jedlan po přihrávce od Kloučka netrefuje.
18:02
Strejcius backhandem z velkého úhlu pouze do masky Doležala.
16:02
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Lukáš Klouček bez asistence (4:1).
16:02
Lukáš Klouček skvěle přečetl úmysl hostujícího hráče, zachytil přihrávku a po uvolnění do středu trefuje pravou šibenici Doležalovy branky.
15:09
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Filip Nerad, asistoval Jan Košek (3:1).
15:06
Koškovi poskakoval míček pod nohami, dokázal se však zorientovat a najít volného Nerada, který ukazuje klid v zakončení.
14:41
Na domácích je vidět důležitost tohoto utkání.
13:50
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Zdeněk Kyndl, asistoval Petr Jeřábek (2:1).
13:50
Chybu v hradecké obraně trestá Kyndl střelou k levé tyči Moravcovy svatyně.
13:06
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Vítek Ryba, asistoval Lukáš Klouček (2:0).
13:06
Po dobře sehrané standardní situaci se prosazuje Vítek Ryba, který prostřelil dobře chytajícího Doležala.
12:37
Přihrávce do středu hřiště na nabíhajícího Koška zamezil hostující hráč s číslem 11.
12:00
12:00
11:49
Vyloučen hráč Lukáš Rolenec družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování hokejky.
10:57
Strejcius prověřil Doležala, ten si připisuje dobrý zákrok.
09:56
Novák prověřil Moravce, ten vyráží míček do rohu.
09:11
Polák z poloviny hřiště pálí mimo branku.
07:58
Marian Naar se po rychlé stahovačce dostal do zakončení, střela však končí na spojnici Doležalovy branky.
06:58
Hostující Macháček padáčkem, který však neskončil v síti, vylekal nejednoho hradeckého fanouška.
05:54
Hra se nyní odehrává zejména uprostřed hřiště a k vidění je spousta nepřesností z obou stran.
03:48
Gólman domácích si poprvé sáhnul na míček po propagační střele.
02:19
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Radim Bleha, asistoval Lukáš Klouček (1:0).
02:19
Lukáš Klouček našel na středu volného Radima Blehu, který se střelou z první nemýlí.
00:53
Domácí jsou od začátku jednoznačně aktivnějším týmem. Hosté se zatím nedostali k míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Michal Měsíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Doležal; hráči v poli: Lukáš Rolenec, Jakub Poláček, Petr Jeřábek, Zdeněk Kyndl, Vojtěch Novák
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové A: brankář: Jakub Moravec; hráči v poli: Marian Naar, Dominik Schlappl, Filip Nerad, Jan Košek, Vítek Ryba