3:3
4:4
- : -

FbŠ Bohemians - Florbal Chomutov 7:7
17. Zuzana Tuncelová, 23. Emilie Skalíková, 24. Emilie Skalíková, 28. Aneta Faltová, 35. Nela Kočvarová, 35. Dominika Krátká, 36. Sofie Skalíková - 19. Veronika Bímová, 20. Markéta Zvoníčková, 23. Veronika Bímová, 31. Denisa Ulčová, 31. Simona Pilíková, 35. Markéta Zvoníčková, 35. Veronika Bímová; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Tereza Trávníčková; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Anežka Bakočová 4 - Monika Benková 25; po třetinách: 0:0, 3:3, 4:4;
36:00
35:59
Střely na bránu po třetí třetině: Bohemians 16, Chomutov 8.
35:59
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Super série, kdy jsme dostávali až moc laciných gólů a to si na závěrečném turnaji nemůžeme dovolit. Děkujeme soupeři za kvalitní přípravu a divákům obou týmů za podporu po celou sérii. Jdeme se připravit na vrchol sezóny.
35:59
Komentář trenéra hostí Martina Hýska: Blahopřeji soupeři k postupu a děkuji za korektní utkání. Ve druhém utkání jsme předvedli, že můžeme hrát s kýmkoliv. Chtěl bych moc poděkovat za celou sezónu, jsem na ně moc pyšný. Předvedli neskutečnou morálku a bojovného ducha. Dále děkuji fanouškům obou táborů za atmosféru, kterou by nám mohly závidět extraligové týmy mužů.
35:43
Brankářka hostí vyráží míček za mantinel.
35:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Sofie Skalíková, asistoval Emilie Skalíková (7:7).
35:35
Timeout FbŠ Bohemians
35:16
Přeháňka je ta tam, góly prozatím nepadají.
34:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Krátká bez asistence (6:7).
34:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Veronika Bímová, asistoval Valérie Tejčková (5:7).
34:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Nela Kočvarová bez asistence (5:6).
34:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Markéta Zvoníčková, asistoval Adriana Hýsková (4:6).
31:51
Chomutov se chopil kormidla. Branku zasypávají střelami v krátkých intervalech.
31:43
Timeout Florbal Chomutov
30:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Simona Pilíková bez asistence (4:5).
30:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Denisa Ulčová bez asistence (4:4).
29:49
Chomutov hokejkou odráží střelu na bránu mimo hřiště.
28:39
Chomutov tlačí soupeře za bránu. Přesilovka je zatím bez pořádné střely.
27:38
Vyloučen hráč Kristýna Dvořáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
27:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Faltová bez asistence (4:3).
27:14
Domácí obránce vykopává míček za polovinu, nebezpečná situace je na chvíli uklidněna.
26:23
Brankářka hostí chytá míček do ruky.
25:23
Bohemians tvrdě pálí před bránou, ale míjí.
24:57
Domácí hráčka si nejspíš zranila kotník. Odskakuje za ošetřovatelkou.
24:01
Chomutov vstupuje do poslední třetiny s přesilovkou na 35 sekund.
24:00
24:00
23:59
Střely na bránu po druhé třetině: Bohemians 12, Chomutov 8.
23:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Emilie Skalíková bez asistence (3:3).
22:35
Vyloučen hráč Kristýna Dvořáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za vražení zády.
22:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Emilie Skalíková, asistoval Sofie Skalíková (2:3).
22:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Veronika Bímová, asistoval Adriana Hýsková (1:3).
21:21
Bohemians ztratily rytmus. Jejich hra se nepodobá jejím standardům. Kombinování se změnilo na velký tlak a rychlý přesun míčku do útoku.
20:00
Chomutov začal hrát hru na brejky. Dvakrát po sobě úspěšně skóroval.
19:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Markéta Zvoníčková bez asistence (1:2).
18:57
16:58
Míček letí nad bránou až za mantinel. Hostí pálili z rohu.
16:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Zuzana Tuncelová, asistoval Nela Kočvarová (1:0).
14:50
Karty se obrací zpátky na původní stranu. Bohemians kombinačně tvoří hru a Chomutov brání.
13:00
Bohemians střílí po zemi, míček těsně míjí tyčku.
12:20
Ze začátku třetiny se Chomutov snaží tlačit do útoku, stejně jako na začátku první třetiny.
12:00
12:00
11:59
Střely na bránu po první třetině: Bohemians 11, Chomutov 2.
11:53
Poslední střelu Bohemians brankářka vyráží nohou. Teď bude následovat krátký oddych.
10:05
Domácí hráčky by měly po zápase pořádně poděkovat svému brankáři. Neskutečně jim kryje chyby, které udělaly.
09:36
Chomutov vytváří akci v útoku.
08:20
Chomutov brání co se dá. Obránce právě vyrazil míček letící do prázdné brány.
07:30
Míček cestuje z jedné strany na druhou. Jeden protiútok střídá druhý.
05:50
Ačkoliv to ze začátku vypadalo, že Chomutov se přeorientoval na kombinační hru s velkým tlakem na míček, teď většinu času tráví bráněním, jak tomu bylo v prvním zápase.
04:56
Hráčka Bohemians stojí sama před brankářkou. Nic nezkouší a střílí přímo do nohou brankářky.
04:02
Domácí brankářka vyráží míček. Pěkný zákrok.
02:46
Chomutov sebral míček soupeři před brankou hostí. Vystřelit se hráčce nepodařilo, neboť jí v tom ta samá soupeřka zabránila.
01:55
Domácí obránci blokovali střelu ze standardní situace.
01:00
Chomutov změnil taktiku, teď tlačí soupeře on.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Tereza Trávníčková.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Monika Benková; hráči v poli: Natálie Kamenická, Valérie Tejčková, Adriana Hýsková, Simona Pilíková, Veronika Bímová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Anežka Bakočová; hráči v poli: Emilie Skalíková, Sofie Skalíková, Lucie Hernandézová, Aneta Faltová, Veronika Mandíková