1:2
2:0
0:1

FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ SLAVIA Plzeň B 6:7p
5. Petr Šťovíček, 10. Tomáš Smolka, 12. Tomáš Smolka, 13. Tom Schöniger, 27. Tom Schöniger, 36. Tom Schöniger - 3. Filip Blažek, 7. Filip Blažek, 8. Jakub Mikolášek, 12. Jáchym Prošek, 16. Filip Blažek, 23. Matouš Bešta, 41. Hynek Mošna; rozhodčí: Jitka Jedličková - Anna Bejčková; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Ondřej Strnad 27 - Tomáš Kuneš 15; po třetinách: 3:4, 1:2, 2:0, 0:1;
40:28
40:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Hynek Mošna bez asistence (6:7).
36:00
36:00
Střely v 3. třetině Slávie: 5, Hurrican: 5
36:00
35:30
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tom Schöniger, asistoval Tomáš Smolka (6:6).
34:38
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
26:31
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tom Schöniger bez asistence (5:6).
24:00
24:00
Střely v 2. třetině Slávie: 10, Hurrican: 8
24:00
23:18
Vyloučen hráč Tomáš Riedl družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
22:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Matouš Bešta, asistoval Jakub Mikolášek (4:6).
20:03
Vyloučen hráč Štěpán Maaz družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
17:15
Vyloučen hráč Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
15:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Filip Blažek, asistoval Hynek Mošna (4:5).
12:29
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tom Schöniger, asistoval Jiří Mutínský (4:4).
12:00
12:00
Střely v 1. třetině Slávie:8, Hurrican:7
12:00
11:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Smolka, asistoval Štěpán Maaz (3:4).
11:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jáchym Prošek, asistoval Adam Hašek (2:4).
09:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Smolka bez asistence (2:3).
07:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Blažek (1:3).
07:25
Vyloučen hráč Patrik Konopásek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
06:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Filip Blažek, asistoval Matouš Bešta (1:2).
04:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Šťovíček bez asistence (1:1).
02:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Filip Blažek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Jedličková a Anna Bejčková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň B: brankář: Tomáš Kuneš; hráči v poli: Jan Pelikán, Vratislav Polívka, Daniel Vodička, Jan Svoboda, Jiří Lukasch