4:1
2:0
- : -

SK Florbal Benešov - FBC DDM Kati Kadaň 9:2
5. Marek Garreis, 6. Tomáš Pícha, 10. Tomáš Pícha, 32. Petr Tůma, 34. Martin Jaeger, 34. Martin Jaeger, 37. Petr Tůma, 53. Martin Jaeger, 60. Vojtěch Pavlíček - 13. Petr Chládek, 26. Vilém Vopelák; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Lukáš Brož 31 - Robin Ciota 26; po třetinách: 3:1, 4:1, 2:0;
60:00
Střely po třetí třetině: 15:13
60:00
komentář trenéra hostí: Dnes jsme byli horším týmem. Soupeř si šel pro vítězství každým krokem. Musíme vyzdvyhnout kvalitní výkon soupeřova brankáře. Dnes měl zavřeno a díky tomu, byl taky nízký počet gólů do soupeřovi branky. Míra lásku.
60:00
Komentář trenéra domácích: Zlepšený přístup, zlepšený výkon. První bod je doma. Děkujeme soupeři a hlavně soupeřům za návštěvu a těšíme se na zítra.
60:00
59:53
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Vojtěch Pavlíček bez asistence (9:2).
59:40
Brož opět podržel tým!
59:01
Tůmova střela na prázdnou bránu se odrazila od soupeřovi hokejky.
58:00
Kadaň v šesti.
57:35
Hra se přesouvá z jedné strany na druhou a obě strany se snaží proměnit své šance.
56:23
Vojtíškovi zvoní tyč!
53:40
Vachoušek opět v šanci, ale brankář hostí svůj tým podržel.
53:27
Vyloučen hráč Miloš Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:53
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Jaeger, asistoval Tomáš Pícha (8:2).
52:15
Tutová šance! Ale Vachoušek netrefuje přihrávku od Tůmy.
50:45
Hra je na obou stranách vyrovnaná. Oba týmy se snaží změnit stav skóre a nedávají soupeři nic zadarmo.
47:50
Standardní situace na půlce hostí nepřinesla žádnou změnu v současném stavu.
46:49
Brož vychytal střelu Žemličky.
45:50
Hra se přesunula na polovinu domácích , kde se Kadaň snaží najít vhodnou chvíli ke střelbě.
39:20
Benešov do dnešního zápasu vstoupil s chutí hrát dobrý florbal a obrátit stav série, uvidíme, co přinese poslední třetina.
38:10
Pavlíček Jan střílí ze středu, ale trefuje brankáře.
36:35
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
36:35
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Miloš Vojtíšek (7:2).
36:35
Vojtíšek vyvezl balón po mantinelu a naznačil výběh přes střed, ale přihrával připravenému Tůmovi, který vymetl bránu Kadaně.
33:58
33:58
Jeager má dnes opravdu skvělý den!
33:13
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Jaeger, asistoval Petr Tůma (5:2).
33:13
Tůma vyvezl balón po pravé straně hřiště a přihrává nabíhajícímu Jaegrovi zleva, který z první střílí!
31:46
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Pavel Hýbek (4:2).
29:52
Vyloučen hráč Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra rukou.
29:30
Benešov neproměnil šanci v podobě standardní situace před bránou soupeře.
29:05
Pícha a Garreis v akci, Garreis trefuje brankáře.
29:03
Od začátku druhé třetiny je hra na obou stranách vyrovnaná.
25:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Martin Žemlička (3:2).
25:31
Vopelák vstřeluje u levého mantinelu gól.
20:43
Štěrba v šanci! Brož však byl pohotovější a balón vychytal.
19:10
Dvojice dnešního zápasu předvedla opět dobrou akci. Pícha přihrává přes celé hřiště Jaegrovi a ten ze vzduchu trefuje balón , který končí za mantinelem.
18:18
Tůma nahrává Vojtíškovi, který trefuje brankáře.
12:42
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Chládek, asistoval Lukáš Pardubský (3:1).
12:42
Po složité kadaňské akci balón skončil v Brožově bráně.
11:48
Žemličkova střela z pravého mantinelu, nebyla pro Brože žádný problém.
09:10
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Pícha, asistoval Martin Jaeger (3:0).
09:10
Nejdříve započatá akce vypadala jako samostatná práce Píchy, ale míček stačil nahrát Jaegrovi, který míček vrátil zpět a otevřená brána jen čekala.
05:40
05:40
Novotný dává přihrávku po mantinelu, kde čeká připravený Jaeger, který dává přesnou přihrávku připravenému Píchovi, která vstřeluje druhý gól utkání.
04:17
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Garreis, asistoval Martin Jaeger (1:0).
04:17
Kati dostali možnost otevřít skóre v podobě přesilové hry. Ale dvojice Jaeger s Garreisem otevřeli skóre pro Benešov v oslabení.
02:53
Lukáš perfektně ubránil útočícího hráče.
02:52
Vyloučen hráč Pavel Hýbek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
01:01
První střela zápasu byla od Vachtla.
00:25
Míček získali domácí a hned tvoří první akci.
00:01
První byly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Robin Ciota; hráči v poli: Miroslav Hanzlíček, Jan Odlas, Erik Štěrba, Martin Žemlička, Vilém Vopelák
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: David Lukáš, Miloš Vojtíšek, Petr Tůma, Marek Vachoušek, Petr Vachtl