5:1
3:2
- : -

BLACK ANGELS - VŠO FLORBAL CHODOV 11:5
5. Lukáš Staněk, 10. Jakub Boček, 13. Jakub Hromada, 29. Štěpán Čejka, 30. Jakub Hromada, 32. Jakub Hromada, 34. Matěj Boček, 38. Filip Rulíšek, 46. Lukáš Staněk, 48. Jakub Hromada, 57. Lukáš Staněk - 14. Sebastian Maxa, 16. Daniel Eremiáš, 35. Michal Strnad, 50. Petr Majer, 56. Martin Fenik; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:5; využití: 3:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Daniel Pfeifer 30 - Karel Hodík 28; po třetinách: 3:2, 5:1, 3:2;
60:01
Nezapomeňte si přepnout na další utkání kde můžete sledovat tiebreak.
60:00
Střely ve třetí třetině: BA - 11, Chodov - 15.
60:00
59:34
Domácí gólman Pfeifer si zvedá sebevědomí před tiebrekem.
58:42
Domácí se snažili ještě srovnat výsledek utkání ze soboty.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty tohoto zápasu.
57:23
Utkání se už dohrává.
56:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Jakub Hromada (11:5).
56:07
Staněk se štěstím střílí svůj třetí gól v zápase.
55:23
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Fenik, asistoval Šimon Doubek (10:5).
55:23
Fenik dostal dobrou nahrávku od Doubka a prostřelil po zemi Pfeifera.
53:31
Vyloučen hráč Štěpán Čejka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
53:31
Hned po skončení hostujícího vyloučení Čejka fauloval a hosté si zahrají přesilovku.
53:24
Domácí si v přesilovce nevytvořili moc šancí.
52:32
Domácí si zatím v přesilovce nedokázali vypracovat zajímavou šanci.
51:24
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
50:00
Probíhá posledních deset minut ze třetí třetiny.
49:11
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Šimon Doubek (10:4).
49:11
Chodov snižuje uvidíme ještě dotahování Chodova.
47:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada bez asistence (10:3).
47:56
Hromada si připisuje čtvrtý gól a zvyšuje šance na hraní rozhodujícího třetího zápasu.
45:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Martin Obuškevič (9:3).
45:45
Hodík vyrazil Obuškevičovu střelu na místo, kde stál Staněk ml. a dorazil míček do branky.
43:10
Domácí mají příležitost standartní situace.
42:22
Pfeifer předvádí další dobrý zákrok. Řezáč byl u míčku pozdě a sekl domácího gólmana.
41:24
Domácí jsou v přesilovkách produktivní. Dokáží využít další přesilovku ?
40:53
Pfeifer dokázal třemi skvělými udržet pětibrankové vedení domácích.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: BA - 13, Chodov - 11.
40:00
39:50
Chodov dohrává druhou třetinu a budou muset vstřelit minimálně šest branek, aby se vyhnuli tiebraku.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny a domácí se snaží využít tlaku.
38:34
Domácí hned po buly vlítli na Chodov a ti měli plné ruce práce zastavit domácí útok.
37:43
Čejka i s náhradní hokejkou dokázal nahrát Rulíškovi, který se nemýlil.
37:34
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Štěpán Čejka (8:3).
37:23
Eremiáš dostal nahrávku na střed a je jen dobře pro domácí, že netrefuje branku.
36:43
Chodov se rozhodl, že to bude zkoušet z velké dálky. Jejich pokus letěl těsně vedle branky.
34:35
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strnad, asistoval Jakub Adam (7:3).
34:35
Strnad zkusil vystřelil z velké dálky a jeho střela trefila Pfeifera do ramena a poté skočila do branky.
34:35
Čejka chtěl mohutně vyhrát buly až z toho zlomil hokejku. Následní exekutoři už provedli buly bez větších komplikacích.
33:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Hromada (7:2).
33:49
Domácí dokázali tuto extra přesilovku dokázali využít a vedou o pět branek.
32:48
Vyloučen hráč Šimon Doubek družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
32:48
Zbytečné vyloučení Chodova. Dokáží ho domácí potrestat ?
31:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jakub Boček (6:2).
31:18
Hromada zkompletovává hattrick, když dokázal míček letící za branku rychle zasunout do branky dříve než se Hodík dokázal přesunout k tyči.
29:55
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Matouš Burian (5:2).
29:55
Domácí rychle využili přesilovku, když Hromada dokázal propálit Hodíka.
29:04
Vyloučen hráč Kryštof Valenta družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
29:04
Boček šel na gólmana a byl seknut a domácí si zahrají přesilovku.
28:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka, asistoval Dominik Janda (4:2).
28:42
Čejkova střela dokázala projít mezi nohama Hodíka a doskákala do branky.
28:13
Na hřišti se nám přiostřuje.
27:43
Poté co se Čáslava vrátil z trestné lavice domácí nedokáží vytvořit tlak a Pfeifer musí čelit Chodovským střelám.
27:16
Pfeifer si dokázal poradit s Kolářovou přízemní střelou.
26:10
Chodovská střela míří vedle.
24:32
Oba bratři Bočkové šli v oslabení sami na gólmana. S těmito střelami si dokázal Hodík poradit.
23:23
J. Boček je aktivní na vrcholu a snaží se vypíchnout míček.
22:32
Vyloučen hráč Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
22:32
Čáslava nabízí Chodovu první přesilovku.
21:30
Domácí byli kousek od gólu, ale domácí střela končí na dřevnu.
20:28
Domácí jednou vystřelili vedle branky během dohrávající se přesilovky z první třetiny.
20:01
První buly ve druhé třetině vyhrávají domácí.
20:00
20:00
Střely v první třetině: BA - 15, Chodov 9.
20:00
19:20
Bouček zkusil nahodit na Hodíka a ten s míček měl dost práce, aby neskončil v brance.
18:28
Vyloučen hráč Daniel Eremiáš družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká hokejka.
18:28
Eremiáš zastavoval protiútok domácích vysokou holí.
18:03
Druhá desetiminutovku patří Chodovu.
17:28
Domácí prvně šli do útoku. Poté Chodov kontroval, ale Weigner nedokázal trefit zařízení.
15:21
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš z trestného střílení (3:2).
15:21
Nenápadná akce hostů skončila zajímavě, když Pfeiferovi propadl míček a Heřmanský bohužel odpaloval míček v brankovišti. Bude následovat trestné střílení.
15:21
Eremiáš dokázal vyzrát na Pfeifera, když dokázal forhendovou kličku umístit pod skákajícím Pfeiferem.
13:42
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Petr Majer (3:1).
13:42
Tak nakonec Chodov dokázal vyzrát na Pfeifera a snižuje na dvě branky.
12:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Adam Bouček (3:0).
12:46
Blaci dobře hráli v přesilové hře a jsou za to odměněni třetím gólem.
11:40
Vyloučen hráč Ivan Pergler družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:40
Pergler poslal Čejku za mantinel a domácí budou hrát první přesilovku.
10:54
Verner dobře stál před Pfeiferem a zablokoval hostující střelu.
09:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Hromada (2:0).
09:59
Blaci šli přečíslení 3 na 1. Hromada jednoduše poslal míček za sebe a J. Boček dokázal svojí střelu umístit k tyči.
09:35
Maxa dostal dobrou nahrávku a byl sám proti Pfeiferovi. Maxa zvolil špatné zakončení a Pfeifer si s jeho jednoduchou střelou poradil.
09:04
Chodov dvakrát nepustil domácí do protiútoku.
08:12
Zatím se hraje v obraně Chodova. Větší šance si dokáže vytvořit první lajna hostů.
07:01
Zatím to nevypadá na debakl a domácí se snaží odčinit sobotní výsledek.
05:57
Nejprve Heřmanský dokázal zablokovat střelu chodovského útočníka. Poté šli domácí do protiútoku, kde Burian střelou nevyzrál na Hodíka.
04:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk bez asistence (1:0).
04:31
Nejprve ve velké šanci Staněk trefil gólmana hostů. Poté Surový dokázal vybojovat míček a Staněk se dostal k míčku a prostřeluje Hodíka. Tak ho asi nečeká sprdnutí na lavičce od svého otce.
03:30
Bočel se snažil oslovit spoluhráče krosovou nahrávku, která byla zblokovaná a těsně minula hostující branku.
02:42
Chodov je na míčku a snaží se něco vymyslet. Je dobře pro domácí, že zatím nejsou nebezpeční.
01:41
Domácí měli standartku v půlce hřiště, ale nic z toho nevymysleli.
00:36
Chodov začal utkání na míčku. Domácí dokázali sebrat hostům míček a Čáslava si připsal první střelu v zápase.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Jakub Adam, Michal Strnad, Jiří Lebeda, Martin Řezáč, Daniel Eremiáš
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Daniel Pfeifer; hráči v poli: Matěj Boček, Matouš Burian, Tomáš Čáslava, Jaroslav Verner, Štěpán Merta