0:2
- : -
FBŠ Jihlava

IBK Hradec Králové - FBŠ Jihlava 2:3
2. Kristýna Gocová, 4. Adéla Kozlová - 19. Klára Šulová, 31. Terezie Brossová, 32. Kateřina Seemannová; rozhodčí: Filip Novák - Jan Tomšů; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adéla Špačková ? - Monika Majzlíková ?; po třetinách: 2:0, 0:1, 0:2;
36:00
35:59
Ze závěrečného tlaku jihlavanky další branku nevytěžily, a odnáší si tak těsnou výhru 3:2, a tedy jednu branku do odvety. Ta začně nejpozději v 15:00 hod.
35:04
Hanka Krčálová vytloukla bloky a míček míří ke hvězdám.
33:26
Timeout FBŠ Jihlava
33:26
Jihlavští si berou time-out a stahují sestavu na dvě formace.
32:17
Bereme zpět :-) Káťa dotlačila míček za brankovou čáru. Domácí hráčky dnes poprvé vedou!
31:58
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Pavlína Boudná (2:3).
31:46
Seemannová se snaží střílet ze všech pozic, ale zatím jsou třely nepřesné nebo je obrana Hradce stíhá blokovat.
30:19
Brossová teď nachytala hostující brankařku a trefuje mezi nohama vyrovnání.
30:04
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Terezie Brossová, asistoval Lenka Zelingerová (2:2).
27:12
Jihlavské hráčky se tlačí do vyrovnání, z tlaku však však zatím branky nepadají.
24:00
24:00
23:54
Pohledná akce Zelingerové a Brossové končí na spojnici branky.
18:30
Hezkou střelou ze středu hřiště snižuje Klára Šulové.
18:13
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Klára Šulová, asistoval Pavlína Boudná (2:1).
12:00
12:00
11:59
Úvodní třetina herně patřila Jihlavě, branky zatím však střílí pouze soupeřky z Hradce Králové.
03:55
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Adéla Kozlová, asistoval Kristýna Gocová (2:0).
03:55
Domácí obrana chybuje a přichází trest.
01:54
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Adéla Kozlová (1:0).
01:52
Úvodní branky střílí Hradec Králové, takový záčátek jsme si opradu nepřáli.
01:42
Ájá Koláčková míří vysoko nad, ale bylo to s tečí...
00:52
Domácí hráčky zatím nepouští soupeřky na svojí polovinu.
00:01
Úvodní buky pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Jan Tomšů.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava:
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Adéla Špačková; hráči v poli: Tereza Hochmannová, Tereza Hvězdová, Natálie Hodková, Kristýna Gocová, Adéla Kozlová
00:00
Vážení čtenáří, vítejte u přenosu z Dolní Cerekve, kde změří v kvalifikačním předkole síly domácí FBŠ Jihlava a IBK Hradec Králové.