2:0
- : -
FBŠ Jihlava

FBŠ Jihlava - IBK Hradec Králové 8:0
6. Terezie Brossová, 7. Kateřina Seemannová, 9. Vanesa Zárubová, 12. Kateřina Moravcová, 20. Tereza Vytisková, 22. Kateřina Seemannová, 25. Kateřina Seemannová, 26. Tereza Vytisková; rozhodčí: Filip Novák - Jan Tomšů; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Monika Majzlíková ? - Michaela Pokorná ?; po třetinách: 4:0, 2:0, 2:0;
36:00
Druhé utkání přineslo lepší výkon domácích, a poklidný postup.
36:00
28:19
Vyloučen hráč Hanka Krčálová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:49
Hradecká "hvězda" pyká na trestné za vrážení... no my říkáme čisté rameno!
26:40
Vyloučen hráč Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:38
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tereza Vytisková, asistoval Vanesa Zárubová (8:0).
24:08
Agent 007 Káťa Seemannová s desítkou na dresu zvyšuje na sedm : nula.
24:07
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Terezie Brossová (7:0).
24:00
24:00
23:59
Sedmá branka Míši Dolejší neplatí... padla tešně po siréně.
21:42
Šulová - Kotačková - Seemannová a je to o šest...
21:41
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Nela Kotačková (6:0).
19:06
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tereza Vytisková, asistoval Hanka Krčálová (5:0).
19:06
Teď je třeba pochválit krásnou kolmici Hanky Krčálové i chladnokrevné zakončení Terky Vytiskové. Tohle mělo oči!
16:00
Hradecké hráčky se v odvetě jen stěží dostávají z vlastní poloviny. Útočné hře Jihlavy však chybí přesnost a správné koření - branky.
12:00
12:00
11:28
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Moravcová bez asistence (4:0).
11:28
Před první pauzou zvyšeuje vedení přesnou dorážkou Káťa Moravcová. Společně se 40 diváky jsme viděli zatím nejlepší třetinu.
08:17
Třetí přesný zásah, tentokrát z repertoáru jihlavských žákyň.
08:16
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Vanesa Zárubová, asistoval Andrea Koláčková (3:0).
06:22
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Pavlína Boudná (2:0).
06:22
Káťa Seemannová zvyšuje na 2:0, mnohem lepší úvod než v prvním utkání.
05:00
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Terezie Brossová, asistoval Vanesa Zárubová (1:0).
02:52
Úvodní minuty opět patří jihlavským hráčkám, už nám tu cikla i tyčka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Jan Tomšů.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Michaela Pokorná; hráči v poli: Natálie Hodková, Kristýna Gocová, Adéla Kozlová, Tereza Hochmannová, Tereza Hvězdová