2:0
- : -
FBC Liberec

Tatran Střešovice - FBC Liberec 3:2
11. Markéta Žbánková, 29. Alice Hejzlarová, 35. Lucie Kubová - 18. Markéta Valešová, 19. Kristýna Rondošová; rozhodčí: Jan Přibyl - David Kozlík; vyloučení: 2:1 + Kristýna Rondošová 5; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Monika Šolleová 13 - Alžběta Hánová 21; po třetinách: 1:0, 0:2, 2:0;
36:00
Komentář trenéra hostí: Druhá půlka prvního zápasu nám utekla a to se ukázalo rozhodující. Přitom začátek špatný nebyl. Druhý zápas jsme chtěli, ale již to nestačilo. Díky celému týmu za nasazení v celé sezóně. Získali jsme kupu zkušeností, které zúročíme příští sezónu. Přejeme Taranu hodně štěstí na MČR.
36:00
Komentář trenéra domácích pana Czeczinkara: Kvalitní série od obou týmů. Myslím si, že nás utkání prověřila po všech stránkách a ukázala jak naše silné stránky, tak zvládání zásadních věci jako je koncentrace a role v týmu. Kromě druhých třetin, jsme utkání kontrolovali a šli za postupem. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na MČR.
36:00
34:17
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lucie Kubová, asistoval Adéla Bořilová (3:2).
29:28
Hezký zákrok brankářky Liberce.
28:13
Vyrovnáno.
28:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Alice Hejzlarová, asistoval Mariana Býčková (2:2).
28:00
Hlavní pořadatel Marek Michálek dobře odvádí svoji práci.
23:20
Vyloučen hráč Lucie Želízková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
21:08
Zblokovaná střela Želízkové.
18:27
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Kristýna Rondošová, asistoval Karolína Nováková (1:2).
17:52
Liberec dorovnává na 1:1.
17:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Kristýna Rondošová (1:1).
11:02
Vyloučen hráč Markéta Lenfeldová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
10:35
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Kateřina Fousová (1:0).
10:02
08:31
Situace čtyři na čtyři.
08:31
Zdravotník v akci.
08:30
Vyloučen hráč Kristýna Rondošová družstva FBC Liberec na 5 minut za hrubost.
08:02
Vyloučen hráč Kristýna Venclová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.