0:1
3:4
- : -

Švýcarsko WU19 - Lotyšsko WU19 3:5
50. Rahel Wyss, 54. Selma Bergmann, 56. Selma Bergmann - 26. Anna Ankudinova, 42. Liene Leite, 49. Laura Gaugere, 52. Laura Gaugere, 60. Simona Grapena; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; diváků: 123; zásahy brankářů: Svenja Schöni 4 - Barbara Rabcevska 31; po třetinách: 0:0, 0:1, 3:4;
60:00
59:59
Branku družstva Lotyšsko WU19 vstřelil Simona Grapena, asistoval Laura Gaugere (3:5).
59:59
Střely na bránu po třetí třetině: Švýcarsko 9, Lotyšsko 4.
57:37
Lotyšská brankářka, taková známa fabrika v tomto zápase, nyní vyráží míček po vykopnutí nohy do vzduchu.
57:16
Timeout Švýcarsko WU19
56:38
Lotyšsko má dost. Hráčky jsou unavené a dopouští se spousty chyb, zatímco Švýcarky jsou plné energie a elánu po třech vstřelených gólech.
55:59
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil Selma Bergmann, asistoval Dina Koch (3:4).
54:00
Švýcarky se drží na míčku. Zkouší střílet ze všech pozic. Před chvílí se jim to podařilo, ale Lotyšská brankářka je ve svém živlu. Uvidíme jestli se Švýcarkám podaří vstřelit další gól.
53:14
51:39
Po tvrdém vrážení Lotyšky se Švýcarka drží za rameno a odchází na střídačku.
51:02
Branku družstva Lotyšsko WU19 vstřelil Laura Gaugere, asistoval Julija Rozite (1:4).
50:26
Vyloučen hráč Nina Gerber družstva Švýcarsko WU19 na 2 minuty za hrubost.
50:10
Švýcarská brankářka vykopává míček kutálející se po zemi.
49:32
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil Rahel Wyss bez asistence (1:3).
48:20
46:30
Hráčky dobíhají míček a sráží se rameno na rameno. Lotyšská hráčka to neustála.
46:05
Švýcarky jsou z věčného útočení unaveny. Do soubojů se pouští i s nečistými úmysly.
43:24
Lotyšky blokují soupeřovy střely a podnikají i pár protiútoků. Téměř to nevypadá, že by hráli v oslabení.
42:20
Hráčky se srazily a padají na sebe. Obě jsou v pořádku.
41:41
Vyloučen hráč Marta Liba Zameca družstva Lotyšsko WU19 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
41:17
Branku družstva Lotyšsko WU19 vstřelil Liene Leite, asistoval Anna Ankudinova (0:2).
40:01
Švýcarky vyhrávají buly a tedy budou jako první útočit ony.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu po druhé třetině: Švýcarsko 18, Lotyšsko 4.
39:55
Lotyšsko před koncem třetiny zazmatkovalo a poskytli soupeři šanci dorovnat. Švýcarky si asi nevšimly kolik času zbývá do konce a promrhaly čas nahrávkami.
38:23
Nahrávka Švýcarek byla překažena obránci. Středem to nepůjde si mohou Švýcarky domyslet.
36:57
Vyloučen hráč Aurelija Zarina družstva Lotyšsko WU19 na 2 minuty za nesportovní chování.
35:48
Lotyšska se dostala ke střele, míček letěl vzduchem a jí se nepodařilo odehrát míček z voleje. Bránu tedy nezasahuje.
34:40
Ani točená střela nepokoří tuto skvělou lotyšskou brankářku.
32:39
Švýcarsko se snaží dorážet míček do branky. Lotyšská brankářka však drží postavení a vše se od ní odráží.
31:30
Švýcarky postupují vpřed. Roztáhli se po celém hřišti a jsou připravené na kombinovaný útok.
27:30
Lotyšská brankářka skáče vzduchem do odkryté branky. Míček ji zasáhl do hrudi. Dnes předvádí neuvěřitelné zákroky. Jen díky ní její tým stále ve vedení.
26:30
Vyloučen hráč Danute Tinkuse družstva Lotyšsko WU19 na 2 minuty za hra rukou.
25:31
Branku družstva Lotyšsko WU19 vstřelil Anna Ankudinova bez asistence (0:1).
24:26
Švýcarsko střílí před brankou. Ze spěchu zasahuje brankářku.
23:15
Lotyšsko vstupuje do všech střel. Ve blokování jsou opravdu dobré.
21:29
Po velmi dlouhém sprintu švýcarské hráčky se jí nepodařilo zakončit.
20:44
Lotyšsko má volný výhled a střílí na brankářku.
20:01
Lotyšsko vyhrává buly. Míček sjel až k brankářce.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po první třetině: Švýcarsko 10, Lotyšsko 5.
18:45
Švýcarky stále nevystřelily na branku. Obránci je neustále vytlačují.
17:31
Vyloučen hráč Lasma Evele družstva Lotyšsko WU19 na 2 minuty za špatné střídání.
16:36
Míček je opět ve známých rukou brankářky.
15:15
Obránci Lotyšska jsou jak nepropustná zeď. Co střela to blok.
14:31
Lotyšská brankářka má míček opět v rukou.
11:25
Hráčka Lotyšska ztrácí botu. Zmatená se snaží hrát dál, ale rychle si uvědomuje, že musí běžet zpět na střídačku.
10:38
Lotyšsko se žene do branky. Po nevydařené nahrávce šla střela přímo do obránce.
08:47
Lotyšská brankářka má lepidlo na rukou. Dvě střely a obě chytá přímo do ruky. Nádhera
07:00
Švýcarky pálí ze všech pozic. Obránci Lotyšska zatím nepolevují a blokují většinu střel.
05:33
Brankářka Švýcarska konečky prstů vyráží míček, který letěl na zadní tyč.
04:56
Lotyšsko poprvé střílí na branku.
04:09
Švýcarka střílí ze strany u mantinelu. Brankářka míček vyráží za mantinel.
02:22
Švýcarka míjí bránu. Stála blízko před bránou.
02:00
Lotyšsko zatlačilo soupeře za jeho bránu.
00:52
Švýcarsko se drží na míčku. Do útoku postupuje se s rozvahou.
00:02
Lotyšsko vyhrává úvodní buly.
00:01
Milý diváci, vítám Vás v tomto zápase.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů Lotyšsko WU19: brankář: Barbara Rabcevska; hráči v poli: Laura Gaugere, Simona Grapena, Samanta Berzina, Julija Rozite, Lasma Evele
00:00
Line-up domácích Švýcarsko WU19: brankář: Svenja Schöni; hráči v poli: Selma Bergmann, Céline Stettler, Leonie Wieland, Linn Larsson, Dina Koch