5:1
- : -
Česko U17

Česko U17 - Švýcarsko U17 9:4
3. Šimon Stránský, 26. Matouš Burian, 26. Matěj Pěnička, 29. Matěj Pěnička, 44. Matěj Pěnička, 53. Vojtěch Klápa, 53. Matěj Pěnička, 54. Vojtěch Klápa, 54. Lukáš Kučera - 5. Eliot Farron, 15. Severin Ott, 30. Eliot Farron, 47. Mike Gerber; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 168; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 9 - Janis Schwarz 11; po třetinách: 1:2, 3:1, 5:1;
60:00
54:26
Vyloučen hráč Severin Ott družstva Švýcarsko U17 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:25
Vyloučen hráč Matyáš Bachmaier družstva Česko U17 na 2 minuty za blokování hokejky.
53:12
Branku družstva Česko U17 vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Petr Majer (9:4).
53:12
A teď byli Švýcaři mimo...
53:08
Branku družstva Česko U17 vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Matouš Burian (8:4).
52:43
Branku družstva Česko U17 vstřelil Matěj Pěnička z trestného střílení (7:4).
52:43
Švýcaři zkusili hrát bez brankáře. Ten se při ztrátě snažil rychle vrátit do branky, ale Švýcaři hráli v sedmi.
52:33
Timeout Švýcarsko U17
52:33
52:33
Švýcaři chybují při rozehrávce a Češi šli dva na jednoho, čehož skvěle využili.
50:58
Česká střela nad.
49:40
Dvě české dorážky, jedna trefila brankáře, druhá šla vysoko nad.
47:44
Povedenou švýcarskou střelu gólman viděl a vyrazil.
46:40
Branku družstva Švýcarsko U17 vstřelil Mike Gerber, asistoval Severin Ott (5:4).
46:40
Akce začala se štěstím, když míček popojel po hraně mantinelu, ale pak Gerber se Severinem předvedli asi nejlepší akci zápasu.
45:40
Klápa našel ze středu dobře položenou nohu brankáře.
43:41
Branku družstva Česko U17 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Šimon Stránský (5:3).
43:41
Krásná přesilovková souhra na Pěničku.
42:37
Vyloučen hráč Mike Gerber družstva Švýcarsko U17 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:37
Hru nahoru-dolu ukončil Gerber zbytečným faulem na půlce.
40:00
40:00
33:46
Mühlemann utekl dvěma obráncům podél mantinelu a zkoušel to na bližší tyč.
33:11
Majer šel od půlky sám, ale poměrně hodně minul.
30:27
Stránský táhlou střelou od mantinelu těsně minul zadní tyč.
29:30
Branku družstva Švýcarsko U17 vstřelil Eliot Farron, asistoval Gian Mühlemann (4:3).
29:30
Češi nedali o pár čísel tutovku a za pár vteřin Švýcaři snižují z nenápadné střely.
28:23
Branku družstva Česko U17 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Matyáš Bachmaier (4:2).
28:23
Další vybojovaný míček u soupeřova brankoviště a vymetená šibenice.
27:44
Švýcaři vybojovali napadáním šanci, dobře pozičně gólman.
26:07
Švýcaři si pod tlakem málem dali vlastní gól.
25:16
Branku družstva Česko U17 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Martin Čermák (3:2).
25:16
Švýcaři nebyli v zápase a Češi na ně úspěšně zatlačili.
25:03
Branku družstva Česko U17 vstřelil Matouš Burian bez asistence (2:2).
25:03
Burian zakončil český forčeking, když si trpělivě našel prostor u tyčky.
23:36
Osamocený český hráč minul těžké nahození do brankoviště.
22:00
Na českou šanci byl dobře připraven brankář.
21:35
Švýcarská střela z úhlu po hezkém průniku středem si našla boční konstrukci branky.
20:00
20:00
14:52
Branku družstva Švýcarsko U17 vstřelil Severin Ott, asistoval Silvester Owusu (1:2).
14:52
Ott zakončil švýcarské úspěšné napadání střelou do prázdné.
14:32
Během dvou necelých vyloučení se nic mimořádného nestalo.
12:19
Vyloučen hráč Silvester Owusu družstva Švýcarsko U17 na 2 minuty za bránění ve hře.
11:10
Vyloučen hráč Ondřej Papoušek družstva Česko U17 na 2 minuty za nesportovní chování.
08:39
Švýcaři rozšlápli míček a z tribuny se ozvalo: "A to zaplatíš..."
06:29
Další švýcarská riskantní přihrávka, následná česká střela skončila vedle.
05:45
Chyba domácích na půlce, střelu našel gólman.
04:08
Branku družstva Švýcarsko U17 vstřelil Eliot Farron, asistoval Damian Rohner (1:1).
04:08
Rodící se českou šanci překlopil Rohner krásnou nahrávkou do samostatného úniku a Farron při střele nezaváhal.
02:31
Branku družstva Česko U17 vstřelil Šimon Stránský bez asistence (1:0).
02:31
Švýcarská nahrávka napříč vlastním brankovištěm a Stránský se už jen mohl gólmana zeptat: "Pocem, kam deš?
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů Švýcarsko U17: brankář: Janis Schwarz; hráči v poli: Luca Frankhauser, Ramon Zenger, Severin Ott, Matti Nussle, Silvester Owusu
00:00
Line-up domácích Česko U17: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Lukáš Punčochář, Šimon Stránský, Matěj Pěnička, Martin Čermák, Matyáš Bachmaier