3:4
0:8
- : -

Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. - OpenCamps Tatran Střešovice 5:17
7. Petr Kratochvíl, 9. Matěj Gubiš, 19. Tomáš Bureš, 21. Tomáš Bureš, 22. Petr Kratochvíl - 3. Vilém Šmídl, 4. Vítek Pištěk, 4. Vojtěch Wojnar, 5. Vilém Šmídl, 10. Christopher Nojovič, 15. Vojtěch Wojnar, 21. Christopher Nojovič, 22. Vojtěch Wojnar, 24. Jakub Týc, 26. David Eyem, 29. Vojtěch Wojnar, 29. Vojtěch Wojnar, 33. Vojtěch Wojnar, 33. David Eyem, 36. Jakub Týc, 36. Jakub Týc, 36. David Eyem; rozhodčí: Filip Rabiňák - Patrik Trejbal; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Vojtěch Budský ? - Vasyl Cherepko ?; po třetinách: 2:5, 3:4, 0:8;
36:00
35:57
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil David Eyem, asistoval Christopher Nojovič (5:17).
35:45
Vyloučen hráč Jakub Šaroch družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
35:32
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Jakub Týc, asistoval Vojtěch Wojnar (5:16).
35:10
32:41
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil David Eyem, asistoval Jakub Šaroch (5:14).
32:01
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Jakub Šaroch (5:13).
29:54
Trestné střílení družstva OpenCamps Tatran Střešovice neproměnil Marek Stojanović.
29:33
Vyloučen hráč Jakub Šaroch družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:54
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Vítek Pištěk (5:12).
28:43
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Jakub Týc (5:11).
25:23
24:00
24:00
23:44
21:52
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Kryštof Doubek (5:8).
21:44
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Petr Kratochvíl, asistoval Jakub Syrový (5:7).
20:56
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Christopher Nojovič, asistoval David Eyem (4:7).
20:40
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Tomáš Bureš, asistoval Matěj Gubiš (4:6).
18:52
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Tomáš Bureš bez asistence (3:6).
14:34
12:00
12:00
09:06
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Christopher Nojovič bez asistence (2:5).
08:00
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Matěj Gubiš, asistoval Petr Kratochvíl (2:4).
06:01
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Petr Kratochvíl bez asistence (1:4).
04:25
Vojtěch Wojnar tvoří hru týmu Tatranu, přestože se nechal na začátku zápasu hloupě vyloučit.
04:13
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Vilém Šmídl, asistoval Vojtěch Wojnar (0:4).
03:18
03:12
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Vítek Pištěk, asistoval David Eyem (0:2).
02:49
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Vilém Šmídl, asistoval Marek Stojanović (0:1).
00:34
Vyloučen hráč Vojtěch Wojnar družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.