3:2
6:3
- : -

FBC Draci Říčany bílí - SK Florbal Benešov 11:5
3. Martin Kaprálek, 4. Marek Jirků, 20. David Tománek, 21. Filip Nevický, 26. Vojtěch Honzák, 31. Vítězslav Špok, 35. David Tománek, 39. Adam Lubina, 41. Vítězslav Špok, 44. David Tománek, 45. David Tománek - 20. Jan Plášil, 28. Jakub Švarc, 31. Jan Plášil, 36. Jan Plášil, 43. Adam Balík; rozhodčí: Martin Jirka - Daniel Přibil; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: František Lerch ? - Filip Novák ?; po třetinách: 2:0, 3:2, 6:3;
45:00
44:59
Střely ve třetí třetině: 8:13
44:35
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil David Tománek, asistoval Vítězslav Špok (11:5).
43:37
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil David Tománek bez asistence (10:5).
42:04
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Adam Balík, asistoval Tomáš Filip (9:5).
40:34
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Ondřej Kubeš (9:4).
38:24
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Adam Lubina bez asistence (8:4).
35:10
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jan Plášil, asistoval Tomáš Lapáček (7:4).
34:40
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil David Tománek, asistoval Ondřej Kubeš (7:3).
33:42
Vyloučen hráč Vojtěch Kos družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
30:47
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jan Plášil bez asistence (6:3).
30:08
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Michal Strieženec (6:2).
30:00
30:00
29:59
Střely ve druhé třetině: 7:8
27:43
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jakub Švarc, asistoval Vojtěch Kos (5:2).
25:20
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vojtěch Honzák bez asistence (5:1).
20:58
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Filip Nevický bez asistence (4:1).
19:58
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jan Plášil, asistoval Filip Chromý (3:1).
19:13
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil David Tománek, asistoval František Lerch (3:0).
18:02
Vyloučen hráč Vít Novák družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:00
15:00
14:59
Střely po první třetině: 7:3.
10:30
Vyloučen hráč Štěpán Schneider družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za špatné střídání.
03:17
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Marek Jirků, asistoval Ondřej Kubeš (2:0).
02:30
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Martin Kaprálek, asistoval Jakub Jezbera (1:0).