2:0
0:2
- : -

FC Bučis Team - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:4
20. Matyáš Bóday, 24. Štěpán Novák - 13. Jan Pinkas, 15. Tadeáš Doucha, 34. Richard Kellenberger, 42. Tadeáš Doucha; rozhodčí: Martin Jirka - Daniel Přibil; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Eduard Vladař ? - Matyáš Lorenc ?; po třetinách: 0:2, 2:0, 0:2;
45:00
44:09
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
42:20
Mezi Šarochem a Novákem to jiskří, další strkanice v obranném pásmu Vinohrad.
41:35
Timeout FC Bučis Team
41:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tadeáš Doucha, asistoval Daniel Vykoukal (2:4).
41:25
Šaroch po opuštění trestné znovu aktivní... Vybojoval volný úder v útočném rohu.
39:06
Vyloučen hráč Matěj Štrobach družstva FC Bučis Team na 2 minuty za hrubost.
38:22
Přechod 3na1 nevyřešil Kellenberg ideálně, trefil hokejku soupeře, škoda pro SKV
35:21
Gól Vinohrad neuznán pro dva míče na hřišti!!! Stav zůstává...
33:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Richard Kellenberger, asistoval Lukáš Konečný (2:3).
33:05
Nedáš, dostaneš!!! Kellenberg se ocitl sám před brankářem a s pomocí štěstěny přetavil šanci v gól. Sokol zase vede o gól, jak odpoví Zahalkův Bučis?
32:23
Hájek se teď ve vyložené potýkal se špatným zpracováním a než balón stihl zkrotit, byl o něj obrán
30:01
Úvodní buly třetí třetiny pro Sokol.
30:00
30:00
29:59
Třetina nám přinesla již vyrovnanější hru a Bučis díky svému důrazu hru srovnal.
25:15
Hráči SKV tvoří na půlce Bučisu. Tlak vyústil hned v několik šancí, ale skóre se nemění.
23:51
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Štěpán Novák, asistoval Matyáš Bóday (2:2).
23:51
Novák byl nyní hodně důrazný a doslova dostrkal míček za brankovou čáru, stav nerozhodný!!!
22:52
Vyloučen hráč Matěj Šaroch družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
19:22
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matyáš Bóday, asistoval Adam Pekař (1:2).
19:22
Bóday si zahrál s tyčkou na kamarády a snižuje na rozdíl jediné branky.
18:32
Horáček vyslal nebezpečnou ránu od mantinelu, avšak trefuje jen protihráče
16:26
Doucha ve vyložené šanci trefuje brankáře.
15:00
15:00
14:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tadeáš Doucha bez asistence (0:2).
14:59
Hráč Bučisu trestuhodně a naivně ztratil balón u vlastní střídačky a Doucha vymetá zadní šibenici.
13:59
Pekař od mantinelu přestřeluje
12:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Pinkas, asistoval Martin Šolaja (0:1).
12:49
Pinkas nyní elegantně zužitkoval přesilovku a posílá SKV do vedení!!!
11:58
Vyloučen hráč Kryštof Počta družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
11:58
Počta si teď zahrál na dřevorubce, div nepřepůlil soupeřovu hokejku, Bučis ve čtyrech.
11:00
Počta nyní netrefil úplně prázdnou klec a následuje hlava v dlaních...
09:40
Už jsem se připravoval zapsat gól, ale Šaroch mi tento pokus zmařil a místo brány vymetl koš na basketbal.
07:30
Doucha nyní prolétl pro lajně jak Usain Bolt, avšak balónek ztrácí.
06:30
Gólman Vinohrad likviduje střelu ze střední vzdálenosti a probouzí tím fanoušky svého týmu.