0:3
3:3
- : -

Šneci z Pěšin - GLADIATOR TEAM BEROUN 6:7
3. Přemysl Vaněk, 8. Přemysl Vaněk, 9. David Suchánek, 25. Jakub Mikeš, 26. Petr Špaček, 28. Jakub Zuman - 7. Bořek Sláma, 17. Bořek Sláma, 19. Ondřej Vaněček, 22. Marek Toráč, 31. Bořek Sláma, 33. Daniel Rajtr, 36. Radim Onderka; rozhodčí: Filip Gaberdén - Daniel Škoula; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Vyčichl ? - Pavel Hejna ?; po třetinách: 3:1, 0:3, 3:3;
36:00
35:57
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil Radim Onderka, asistoval Bořek Sláma (6:7).
35:22
Vyloučen hráč Jakub Smíšek družstva GLADIATOR TEAM BEROUN na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:43
Timeout GLADIATOR TEAM BEROUN
32:34
Vyloučen hráč Ondřej Vaněček družstva GLADIATOR TEAM BEROUN na 2 minuty za bránění ve hře.
32:29
A MÁME ZASE SROVNÁNO! Utkání je nahoru dolu.
32:01
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil Daniel Rajtr, asistoval Radim Onderka (6:6).
30:37
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil Bořek Sláma, asistoval Daniel Rajtr (6:5).
30:05
Šneci neustále hrozí z brejků, které ale málokdy promění. Prakticky jim to ale stačí. Stále vedou o dvě branky.
29:20
Rozhodčí neustále přerušují hru. Je spoustu prostojů, týmům tečou nervy.
28:00
Šneci vedou již o dva góly!
27:46
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil Jakub Zuman, asistoval David Suchánek (6:4).
25:50
Atmosféra v hale by se dala krájet. Šneci otáčejí utkání!
25:06
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil Petr Špaček, asistoval David Suchánek (5:4).
24:28
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil Jakub Mikeš bez asistence (4:4).
24:00
24:00
23:59
Hráč Gladiátorů hrál hlavou. Bohužel jen fyzicky.
23:02
Za tým Šneků hrají pánové s datem narození 1952 a 1966, Klobouček!
21:03
Timeout Šneci z Pěšin
21:03
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil Marek Toráč bez asistence (3:4).
21:03
Tým Gladiátorů otáčí zápas!!
20:11
Jeden hráč Gladiátorů hraje v teplákách. Ano, je to tak.
18:55
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil Ondřej Vaněček, asistoval Bořek Sláma (3:3).
18:55
A je vyrovnáno!
17:40
Tým gladiátorů další střelou ohrozil ventilaci haly.
17:00
Gladiátoři dávají kontaktní branku na 3:2. To znamená, že prohrávají jen o jednu branku. Stačí jim tedy dát jednu branku a srovnají. Pokud ale branku dostanou, budou zase prohrávat o dvě.
16:38
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil Bořek Sláma, asistoval Radim Onderka (3:2).
16:00
Už jsou v pěti, brankář šneků kvalitně staví obranu a pokřikuje na tým rozkazy. Má veliký přehled.
14:54
Brankář křičí že máme 30 sekund. My tu však jsme až do devíti.
13:01
Hráč Gladiátorů sedí na trestné lavici. Spletl si tuto hru se sekáním trávy. Šneci se nedostávají k žádným šancím.
13:00
Vyloučen hráč Jakub Smíšek družstva GLADIATOR TEAM BEROUN na 2 minuty za sekání.
13:00
Viděli jsme první třetinu plnou gólů a strkanic, zejména na pořadatelském křesle. Týmy hrají pohledný florbal, avšak některé komentáře si zasluhují zásah cenzury.
12:00
12:00
11:59
Konec první části, jdeme na párek.
10:55
Šneci se ubránili, a proto stále vyhrávají 3:1, což jsme vám se nenapsali.
10:01
Jakub Mikeš se baví s pořadateli, zatímco trůní na trestné lavici za nedovolené bránění.
08:40
Vyloučen hráč Jakub Mikeš družstva Šneci z Pěšin na 2 minuty za bránění ve hře.
08:36
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil David Suchánek, asistoval Jakub Zuman (3:1).
08:05
Přemysl už vstřelil svůj druhý gól utkání. Šneci mají méně ze hry, přesto vedou 2:1. Viděli jste včerejší góĺ Jágra?
07:34
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil Přemysl Vaněk, asistoval David Suchánek (2:1).
07:10
V hale je hrobové ticho. Pořadatelé si dávají rakvičky se šlehačkou.
06:27
Nechytatelná střela Gladiátorů srovnává utkání na 1:1.
06:23
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil Bořek Sláma, asistoval Ondřej Vaněček (1:1).
05:40
Mikuláš Klíč, hráč šneků, jezdil kdysi na tábory s pořadateli. Tento údaj vám jistě poskytne představu o tom, jak zápas probíhá.
04:47
Gladiátoři si to však nenechávají líbit a tlačí šneky do svých ulit.
04:15
Brankář si zkušeně staví obranu, útok i chalupu na Domažlicku.
04:01
Hráči raději zašlápli míček, potřebují se vydýchat.
02:35
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil Přemysl Vaněk, asistoval Petr Špaček (1:0).
02:35
Brankář kříčí tahej, výborně a hecuje své šneky. Druhý brankář zarytě mlčí.
02:35
Branka šneků povzbudila diváky v ochozech, kteří tam nejsou.
02:00
Oba dva týmy hrají pohledný florbal, to nemůžeme říci. První střela šneků rozvlnila síť, bohužel za bránou.