2:2
1:2
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice A 6:5
5. Otto Kubiš, 8. Ondřej Šalbut, 9. Otto Kubiš, 15. Dalibor Foldyna, 19. Zdeněk Malík, 30. Zdeněk Malík - 9. Lubomír Šebesta, 20. Lubomír Šebesta, 24. Adam Novák, 28. Jiří Pecen, 29. Robert Pifka; rozhodčí: Ondřej Vlček - Lukáš Axmann; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radomír Mazoch ? - Jiří Frank ?; po třetinách: 3:1, 2:2, 1:2;
36:00
35:50
Vyloučen hráč Lubomír Šebesta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice A na 2 minuty za vysoká hokejka.
29:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Zdeněk Malík, asistoval Patrik Vasiliadis (6:5).
28:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice A vstřelil Robert Pifka, asistoval Adam Novák (5:5).
27:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice A vstřelil Jiří Pecen, asistoval Tomáš Mitura (5:4).
24:00
24:00
23:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice A vstřelil Adam Novák, asistoval Robert Pifka (5:3).
19:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice A vstřelil Lubomír Šebesta bez asistence (5:2).
18:19
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Zdeněk Malík, asistoval Otto Kubiš (5:1).
14:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dalibor Foldyna, asistoval Rolf Franke (4:1).
12:00
12:00
08:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Otto Kubiš, asistoval Pavel Slavík (3:1).
08:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice A vstřelil Lubomír Šebesta, asistoval Josef Pavlík (2:1).
07:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Ondřej Šalbut bez asistence (2:0).
04:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Otto Kubiš, asistoval Zdeněk Malík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vlček a Lukáš Axmann.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice A: brankář: Jiří Frank; hráči v poli: Matěj Pechlát, Daniel Šimo, Jiří Pecen, Tomáš Mitura, Robert Pifka
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Radomír Mazoch; hráči v poli: Rolf Franke, David Cigánek, Pavel Slavík, Ondřej Šalbut, Otto Kubiš