2:0
4:0
- : -

FBC OLD Beerboys TJ Libina - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 8:1
2. Martin Nemrava, 7. Jiří Pluskal, 13. Ondřej Vlček, 19. Martin Nemrava, 33. Zdeněk Šenk, 34. Martin Nemrava, 34. Jiří Pluskal, 35. Zdeněk Šenk - 5. Rolf Franke; rozhodčí: Ondřej Lepík - Lukáš Vaněk; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Váňa ? - Radomír Mazoch ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 4:0;
36:00
35:59
Vyloučen hráč Ondřej Vlček družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina na 2 minuty za hrubost.
34:26
Branku družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina vstřelil Zdeněk Šenk, asistoval Jiří Pluskal (8:1).
33:51
Branku družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina vstřelil Jiří Pluskal bez asistence (7:1).
33:30
Branku družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina vstřelil Martin Nemrava bez asistence (6:1).
32:29
Vyloučen hráč Jan Trefil družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina na 2 minuty za sekání.
32:02
Branku družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina vstřelil Zdeněk Šenk, asistoval Vlastimil Navrátil (5:1).
30:29
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
24:56
Vyloučen hráč Tomáš Čech družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina na 2 minuty za hra bez hokejky.
24:00
24:00
18:33
Branku družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina vstřelil Martin Nemrava, asistoval Ondřej Vlček (4:1).
12:23
Branku družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina vstřelil Ondřej Vlček, asistoval Vlastimil Navrátil (3:1).
12:00
12:00
06:20
04:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Rolf Franke bez asistence (1:1).
01:07
Branku družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina vstřelil Martin Nemrava, asistoval Jan Trefil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lepík a Lukáš Vaněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Radomír Mazoch; hráči v poli: Pavel Slavík, Ondřej Šalbut, Otto Kubiš, Rolf Franke, David Cigánek