1:3
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - FbK Horní Suchá 3:4
5. Ondřej Kowalik, 13. Jakub Zdráhal, 32. Jakub Zdráhal - 3. Lukáš Šurik, 33. Tomáš Večerka, 36. Lukáš Šurik, 40. Michael Mrózek; rozhodčí: Václav Killar - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Václav Raška ? - Ondřej Kelnar ?; po třetinách: 2:1, 0:0, 1:3;
45:00
42:17
Timeout FbK Horní Suchá
40:48
Vyloučen hráč Alex Suchánek družstva FBC Přerov na 2 minuty za špatné střídání.
39:48
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Michael Mrózek, asistoval Vojtěch Hegedüs (3:4).
39:20
Soupeři by si měli pořídit podkraťase, nedá se na to dívat.
38:58
Timeout FBC Přerov
35:58
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Šurik z trestného střílení (3:3).
35:48
Max Ševčík si sedl prdélku.
32:24
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Večerka, asistoval Lukáš Šurik (3:2).
31:43
Michale, ať ti neupadnou brýle kočičáku.
31:06
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jakub Zdráhal, asistoval Ondřej Kowalik (3:1).
30:00
30:00
28:43
Z domácí střídačky se ozývá "zrychli to, zrychli to !!!!"
22:46
Jakub Zdráhal i přes svou roztomilou tvář netrefil bránu.
20:03
Zaměříme se na hráče Michala Hrabicu a na jeho spodní část dresu ,která je velice krátká .
15:00
15:00
12:36
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jakub Zdráhal, asistoval Ondřej Foldyna (2:1).
11:10
Vyloučen hráč Jiří Pawlas družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za špatné střídání.
08:30
Vyloučen hráč Jan Kudělka družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za špatné střídání.
07:02
Zdravíme všechny příznivce florbalu.
04:57
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Ondřej Foldyna (1:1).
02:48
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Šurik, asistoval Jan Kudělka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Ondřej Kelnar; hráči v poli: Michael Mrózek, Pavel Roszka, Milan Mašurka, Michal Červeňák, Patrik Maryniok
00:00
Line-up domácích FBC Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Matěj Porvol, Ondřej Kowalik, Filip Brauner, Ondřej Foldyna, Jakub Zdráhal