5:1
3:2
- : -

SK K2 Prostějov - FBS Olomouc B 10:3
6. Matěj Burian, 6. Nikolas Jataganzidis, 14. Filip Chyba, 14. Nikolas Jataganzidis, 18. Filip Zips, 20. Jáchym Tuček, 22. Nikolas Jataganzidis, 26. Adam Hurdálek, 32. Jáchym Tuček, 36. Jan Rebilas - 19. Matyáš Polak, 28. Martin Stránský, 29. Adam Kocourek; rozhodčí: Ladislav Špaček - Ladislav Špaček; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Coufal ?, Vojtěch Coufal ?, Vojtěch Coufal ? - Jan Blecha ?, Jan Blecha ?, Jan Blecha ?; po třetinách: 2:0, 5:1, 3:2;
36:00
35:45
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Rebilas, asistoval Jáchym Tuček (10:3).
31:45
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jáchym Tuček, asistoval Matěj Pecha (9:3).
30:18
Vyloučen hráč Patrik Lošťák družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:55
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Adam Kocourek, asistoval Vladimír Černohorský (8:3).
28:50
Vyloučen hráč Tomáš Dohnal družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za špatné střídání.
27:01
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Martin Stránský, asistoval Matyáš Polak (8:2).
25:00
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Adam Hurdálek, asistoval Adam Anděl (8:1).
21:46
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Nikolas Jataganzidis, asistoval Adam Anděl (7:1).
19:04
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jáchym Tuček, asistoval Marek Pařenica (6:1).
18:52
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Matyáš Polak, asistoval Jakub Janeček (5:1).
17:32
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Filip Zips, asistoval Jáchym Tuček (5:0).
13:59
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Nikolas Jataganzidis, asistoval Tomáš Dohnal (4:0).
13:45
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Filip Chyba, asistoval Patrik Lošťák (3:0).
12:00
12:00
12:00
12:00
07:07
Vyloučen hráč Martin Pavlík družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za špatné střídání.
05:41
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Nikolas Jataganzidis, asistoval Lukáš Stach (2:0).
05:03
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Matěj Burian, asistoval Patrik Lošťák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ladislav Špaček a Ladislav Špaček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc B:
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Vojtěch Coufal; hráči v poli: Adam Anděl, Matěj Burian, Adam Hurdálek, Filip Chyba, Patrik Lošťák