1:1
- : -
FBC Droždín

TJ Postřelmov - FBC Droždín 2:4
21. Ondřej Bahounek, 34. Petr Ptáček - 8. Martin Přikryl, 16. David Bajer, 20. Jan Machatý, 36. Benedikt Müller; rozhodčí: Milan Fojt - Aleš Horváth; vyloučení: 4 + Antonín Mazuch 5 + ČK1:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Marek Havlíček ? - Vladimír Šiška ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 1:1;
36:00
35:55
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Benedikt Müller, asistoval Jan Machatý (2:4).
34:07
Timeout FBC Droždín
33:28
Timeout TJ Postřelmov
33:28
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil Petr Ptáček, asistoval Marek Havlíček (2:3).
29:45
Vyloučen hráč Antonín Mazuch družstva TJ Postřelmov na 5 minut za hrubost.
29:45
Vyloučen hráč Antonín Mazuch družstva TJ Postřelmov do konce utkání.
29:45
Vyloučen hráč Martin Přikryl družstva FBC Droždín na 2 minuty za nesportovní chování.
29:45
Vyloučen hráč Ondřej Stratil družstva TJ Postřelmov na 2 minuty za nesportovní chování.
29:37
Vyloučen hráč Marek Stříž družstva TJ Postřelmov na 2 minuty za nesportovní chování.
25:45
Vyloučen hráč Martin Klimek družstva TJ Postřelmov na 2 minuty za hra bez hokejky.
24:00
24:00
20:30
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil Ondřej Bahounek, asistoval Ondřej Stratil (1:3).
19:06
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Jan Machatý, asistoval David Bajer (0:3).
15:36
Branku družstva FBC Droždín vstřelil David Bajer, asistoval Martin Přikryl (0:2).
12:00
12:00
07:01
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Přikryl, asistoval Josef Dobeš (0:1).
05:10
Vyloučen hráč Martin Klimek družstva TJ Postřelmov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Fojt a Aleš Horváth.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Droždín: brankář: Vladimír Šiška; hráči v poli: Jakub Rybařík, Josef Dobeš, David Bajer, Jan Machatý, Jan Habr